طرفداري/ طرفداري از دو روز قبل در بخش تازه اي به نام ثبت احوال ليگ يکي ها بررسي تيم هاي حاضر در فصل تازه ليگ آزادگان را شروع کرد. قسمت دوم اين بررسي به خوشه طلايي ساوه اختصاص داشت و حالا متن گفتگوي ميلاد فاندر با سهراب بختياري زاده، سرمربي خوشه طلايي ساوه را مي خوانيد.
سهراب بختياري زاده، سرمربي جديد خوشه طلايي ساوه در گفت و گو با خبرنگار ما در مورد شرايط تيمش به صحبت پرداخت.
 متن اين صحبت ها به شرح زير است:
امروز مطلبي منتشر شد در خصوص آخرين وضعيت خوشه طلايي ساوه، به عنوان سوال اول، از عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات رضايت داشتيد و اينکه در ادامه بازيکن جديدي خريداري خواهد شد؟
 خدا را شکر باشگاه همکاري کامل را کرده و هرکس را که ما معرفي کرديم، با باشگاه به توافق رسيده و موفق شديم که بازيکنان مدنظر را بگيريم. فقط چند پست نياز به بازيکن داريم که قرار شده است در چند روز آينده آن ها را نيز جمع کنيم و در روزهاي آينده تيم را کامل کنيم و براي مسابقات آماده شويم.
با توجه به اينکه اکثر بازيکنان خوشه طلايي ساوه جدا شدند و برخي بازيکن جديد به تيم اضافه شدند، و با توجه به اينکه فصل قبل رتبه چهارم بوديد و شما را مدعي صعود نشان مي دهد، خودتان نيز به اين قضيه اعتقاد داريد؟ نظرتان چيست؟
 بله متاسفانه. 13-14 بازيکن از تيم رفتند ولي خدا را شکر که بازيکنان مدنظر را جذب کرديم. چرا که نه؟ تمام هدف ما صعود به ليگ است و اگر غير از اين بود اصلا به اين تيم نمي آمدم. ديدگاه مديريت و کادرفني نيز صعود به ليگ است. حتي دومي هم نمي خواهيم. اميدوارم با کمک بچه ها و مربيان به اين مهم دست پيدا کنيم.
به نظر شما مدعيان صعود به ليگ در فصل آينده چه تيم هايي هستند؟
 خودتان مي دانيد که در ليگ يک هميشه شاهد اتفاقات عجيب و غريب بوديم. تيم هايي که شانس نداشتند، صعود کردند و تيم هايي که مدعي بودند، موفق نشدند. نمي توانم اسم ببرم اما اين را مي گويم که تيم هايي که با برنامه ريزي شروع کردند، شانس بيشتري براي صعود خواهند داشت.
دو هفته بازي ها به تعويق افتاد. به نظر شما اين روي عملکرد تيم ها تاثير خواهد گذاشت؟
 تيم هايي که با برنامه آغاز کردند بيشتر متضرر مي شوند و اين شانس به تيم هايي مي رسد که هنوز برنامه درستي نداشتند. تقويم مسابقات را نمي دانم و اميدوارم که خير باشد و شايد اين نوع تعويق ها در برنامه ريزي ها نباشيم.
 اميدوارم سال فوتبالي خوبي داشته باشيم و شاهد ليگ خوبي باشيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد