ایران ورزشی/ آقای فدامالکی با دو تا عکس گول خورد. یعنی دو تا عکس ازش انداختند. در آن مقطع ایشان عضو هیأت مدیره بود، من هم بودم، انصاری‌فرد، سعیدلو و نژادفلاح هم بودند. فدامالکی با دو تا عکس گول خورد. البته نژادفلاح و سعیدلو هم بودند اما خب بنده خدا سعیدلو اینطوری نشد. می‌دانید کدام عکس‌ها را می‌گویم؟

آقای انصاری‌فرد این عکس‌ها را در روزنامه پیروزی انداختند. هر روز عکس‌شان را می‌انداخت. اینطوری شد که انصاری‌فرد را بدون سابقه مدیریتی کردند مدیرعامل پرسپولیس و من که سابقه مدیریتی در سازمان تربیت بدنی داشتم مدیر نشدم چون اهل روزنامه و عکس انداختن نبودم. خب ایشان را گذاشتند مدیرعامل اما اگر حداقل گذشته را ببینید و سوابق را بررسی کنید، می‌بینید که من همه شرایط را داشتم. اصلاً نمی‌گویم اگر من مدیر می‌شدم حتماً موفق می‌شدم اما من می‌دانستم که دو دو تا 5 نمی‌شود. همین آقای مالکی بود که با 4 تا عکس به مدیرعاملی ایشان (انصاری‌فرد) رأی داد. نژادفلاح هم به او رأی داد. اینها دیگر دو دو تا چهارتاست.  
این آقای رسول‌پناه را دیدید که چطور زمین خورد. ایشان چی بود؟ کارمند وزیر بود دیگر.گفتند دندانپزشک آقای وزیر است اما من شنید‌م اصلاً دندانپزشک نیستند و کلینیک دندانپزشکی دارند چون ادبیات‌شان هم به دندانپزشک نمی‌خورد.
کدام یک از رؤسای فدراسیون نشان ملی گرفتند؟ محمد دادگان.می‌دانید نشان ملی درجه 3 چه مزایایی دارد؟مزایای آن این است که شما تا آخر عمرتان یک حقوق خوبی دریافت می‌کنید. متوجه‌اید؟ چطور آن مدیری که 4 امتیاز گرفته چنین نشانی نگرفته اما آن کسی که یک امتیاز گرفته به آن دست پیدا می‌کند؟
درست است که ایشان(دادگان) به ظاهر خیلی انتقاد می‌کنند اما آیا دولتی بوده که ایشان نقشی در آن نداشته باشند؟ الان هر جا آقای شریعتمداری و شجاعی برهان هستند ایشان سمت و دفتر و دستک دارد.
ایشان که دغدغه مردمی دارد دانشجوهای دانشگاه آزاد از قشر بالای این مملکت هستند یا پایین؟ قاطبه‌شان از چه قشری هستند؟ چه شد که در هر ده و دهستان و روستای دوردستی همه می‌خواستند بروند دانشگاه آزاد؟ بنده خدا روستایی گاوش را می‌فروخت تا فرزندش در دانشگاه آزاد درس بخواند. حالا در این شرایط مسئول باید هزینه‌ها را کاهش دهد یا افزایش؟ مگر خودش را مردمی نمی‌داند؟ مگر غیر از این است که باید‌ کاری کند تا هزینه‌ها را کاهش دهد؟ 
آیا دانشگاه آزاد با پول هموطنان عزیز باید برود بازیکن خارجی بگیرد؟ اصلاً فلسفه دانشگاه آزاد یعنی چی؟ یعنی تیمداری و قهرمانی؟ ممکن است من این را بگویم بعد بگویند در آمریکا بسکتبالیست‌ها یا بازیکنان راگبی از کالج‌ها می‌آیند و حرفه‌ای می‌شوند. حالا اینجا که رسید خودمان را با آمریکا مقایسه می‌کنیم؟ بدبخت کارگر و کشاورز و برزگر، گاو و گوساله‌اش را می‌فروشد تا فرزندش برود درس بخواند بعد شما پول‌هایش را بگیری و وارد حلقوم خارجی کنی؟ تو که هی می‌گویی نباید سیاسیون وارد حیطه ورزش و فوتبال بشوند بارها گفته‌ام در زمان مدیریتش در فدراسیون سیاسی‌ترین هیأت رئیسه تاریخ فدراسیون فوتبال را داشته. 
در آن هیات رئیسه، آقای سردار یعقوبی مقدم قائم مقام آقای قالیباف در نیروی انتظامی، آقای شجاعی برهان که آن موقع معاون وزیر بازرگانی بودند. یعنی آقای شریعتمداری وزیر بود که نیامد و شجاعی برهان آمد. حمیدرضا آصفی را هم که می‌شناسید. 
 وقتی می‌گویم سیاسی‌ترین هیأت رئیسه تاریخ فدراسیون را داشته، من می‌دانم همه چیز را از کجا آورده. می‌گوید من اینها را خریده‌ام. ببخشید شجاعی برهان معاون وزیر بازرگانی بود. آن زمان ورود چای به مملکت ممنوع بود و وزارتخانه فقط به یکسری از تجار مجوز واردات می‌داد هر چند آن مجوز را به هر کسی نمی‌داد. امتیازها را با نرخ چندصدمیلیون تومان که آن زمان پول خیلی زیادی بود به تجار می‌فروخت و پول درمی‌آورد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید