تسنیم/ در پی توهین به حضرت محمد (ص)، فدراسیون تنیس با صدور بیانیه ای این حرکت ضداخلاقی را محکوم کرد.
به نقل از  روابط عمومی فدراسیون تنیس، در پی توهین به پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد (ص)، فدراسیون تنیس  بیانیه‌ای در محکومیت این حرکت ضدانسانی و ضداخلاقی صادر کرد.
متن بیانیه به شرح زیر است :
شیوه هتاکی به دین مبین اسلام ریشه در تاریخ دارد و کافران همیشه برای پوشاندن ضعف و حقارت خود در برابر پیام روشن و رهایی‌بخش پیامبران الهی از این حربه استفاده کرده‌اند.
آنچه مسلم است این سناریوی اسلام‌ ستیزی واقعیت سرپوش گذاشتن غرب به ناکامی‌های خود در عرصه جلوگیری از توسعه اسلام و گرایش شهروندان غربی به دین مبین اسلام و آموزه‌های پیامبر اعظم (ص) را نشان می‌دهد‌.
این حرکت ناجوانمردانه ، سقوط اخلاق و انسانیت در بین سردمداران مدعی لیبرالیسم و دموکراسی است و بی‌کفایتی کافران را در اداره حکومت و ناتوانی و عجز در برابر خواسته های مردمی نشان می‌دهد‌.
فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران با محکومیت این عمل ضداخلاقی و ضدانسانی تأکید می‌کند که حمیت انسانی و غیرت دینی مسلمانان سراسر جهان از جمله جامعه ورزش و تنیس ایران اسلامی  مقابل اسلام ستیزی جریان‌های باطل و توهین کننده  به پیامبر خوبی‌ها  با اقتدار می‌ایستد.
بدون شک  ورزشکاران مسلمان در سراسر گیتی  برابر حرکت‌های نژادپرستانه، غیرانسانی و غیراخلاقی توهین به ادیان و انبیاء الهی ایادی استکبار جهانی انزجار خود را اعلام خواهند کرد.
فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید