ميزان/ پيشکسوت باشگاه استقلال گفت: نبايد براي قهرماني فشاري روي کادرفني و بازيکنان گذاشت چون همين مسئله ممکن است باعث از دست رفتن تمرکز آنها شود.
عبدالعلي چنگيز در ارتباط با شرايط تيم فوتبال استقلال اظهار داشت: به نظرم وضعيت استقلال با آمدن کادرفني جديد به اين تيم الان خوب است. فکري سال‌ها در استقلال بازي کرده و تجربيات خوبي دارد. حضور مربيان مطرح هم در کادرفني او مي‌تواند کمک زيادي به پيشرفت اين تيم کند.
وي افزود: برخلاف مربيان قبلي که کادرفني قوي نداشتند الان استقلال کادر قدرتمندي دارد. کنار هم قرار گرفتن افراد باتجربه و جوان مي‌تواند ايده‌هاي زيادي براي کادرفني به ارمغان بياورد و اين اتفاق خوبي است. متاسفانه هنوز پنجره نقل‌وانتقالاتي استقلال بسته است و بازيکنان جديد قراردادشان به ثبت نرسيده است. با اين حال فکر مي‌کنم خريدهاي خوبي انجام شده و اين بازيکنان مي‌توانند به استقلال کمک کنند.
پيشکسوت تيم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: با حفظ دياباته و ميليچ، قدرت استقلال حفظ مي‌شود و نبايد اينطور تصور کرد که محمود فکري اين تيم را نبسته است. بايد قبول کرد که مهره‌هاي خوبي به تيم اضافه شده‌اند. نبايد براي قهرماني فشاري روي کادرفني و بازيکنان گذاشت چون همين مسئله ممکن است باعث از دست رفتن تمرکز آنها شود و نتوانند قهرمان شوند. براي استقلال در ابتدا بايد خوب بازي کردن مهم باشد؛ بعد از آن و با به دست آوردن بردهاي پياپي، قهرماني خودش اتفاق مي‌افتد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد