ورزش 3/ خوشه طلايي ديروز در مصاف دوستانه با نساجي که در زمين کارگران تهران برگزار شد تيم نساجي را با نتيجه دو بر يک شکست داد. 
اين نتيجه در حالي رقم خورد که خوشه طلايي به دليل عملکرد خوب در فصل گذشته بازي هاي دسته اول با کوچ زيادي از بازيکنانش مواجه شده است؛ حتي بيش از اندازه يک تيم فوتبال در زمين و به همين دليل سهراب بختياري زاده مجبور شده است براي پر کردن اين خلاء نفرات جديدي را به ترکيب تيم اضافه کند. 
خوشه طلايي فصل گذشته در کنار مس رفسنجان  - آلومينيوم اراک و مس کرمان يکي از مدعيان جدي صعود به ليگ برتر بود؛ اين تيم اگر چه از صعود باز مانداما کسب عنوان چهارمي در اولين فصل حضور در بازي ها موجب شد تا تجربيات خوبي را به دست بياورد و با استفاده از آنها اين فصل مي تواند گام هاي جدي تري براي صعود به ليگ برتر بردارد. از همه مهمتر سهراب بختياري زاده که حضورش در تيم شهر خودرو با اتفاقات خوبي براي او همراه نبود و کمي هم بدشانسي آورد به دنبال هدايت اين تيم شهرستاني به بازي هاي ليگ برتر است تا خيلي زود به فضاي مربيگري در ليگ برتر برگردد. 
خوشه طلايي در بازي ديروز به خوبي متوجه شد که مي تواند به سير صعودي خود ادامه دهد و از سويي زنگ خطر را براي تيم نساجي هم به صدا در آورد؛ اينکه ادامه نمايش خوب در بازي هاي ليگ برتر و کسب نتايج خوب همانند 10 هفته پاياني فصل گذشته نيازمند تلاش دوباره است. هر چند نساجي در بازي ديروز به دنبال آزمايش دفاع 3 نفره بود و سرمربي اين تيم به دنبال اين بود در آخرين بازي دوستانه همه شيوه هاي بازي و همه نفرات را استفاده کند تا به تصميم واحدي براي شروع بازي هاي ليگ برتر برسد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد