ورزش 3/ چلسي با ارائه نمايشي درخشان با سه گل رن را مغلوب کرد.
چلسي که هفته گذشته در ليگ قهرمانان موفق شد در روسيه با چهار گل برابر کراسنودار به برتري دست يابد، امشب نيز در خانه برابر رن درخشان ظاهر شد و توانست با سه گل اين تيم را شکست دهد.
چلسي بازي را بهتر آغاز کرد و در همان دقايق ابتدايي بود که مي توانست با ضربه حکيم زياش به گل اول نيز دست يابد، اما ضربه والي اين بازيکن از بالاي دروازه رن به بيرون رفت.
اما در دقيقه هشت بود که چلسي به گل اول رسيد. تيمو ورنر در محوطه جريمه رن متوقف شد و خود اين بازيکن توانست از روي نقطه پنالتي دروازه رن را باز کند.
در اواسط نيمه اول بود که رن روي يک موقعيت ايستگاهي مي توانست توسط بوريگاد به گل تساوي دست يابد، اما خروج به موقع مندي مانع رخ دادن اين اتفاق شد.
در دقيقه 40 و با اخراج دالبرت، چلسي باز هم صاحب يک ضربه پنالتي شد که تيمو ورنر دوباره توانست توپ را وارد دروازه رن کند. در دقايق باقيمانده نيمه نخست اتفاق خاصي رخ نداد و چلسي با برتري 0-2 راهي رختکن شد.
چلسي نيمه دوم را نيز بهتر آغاز کرد و در دقيقه 50 بود که به گل سوم هم دست يافت. ارسال جيمز از سمت راست با ضربه دقيق تامي آبراهام در مقابل دروازه همراه بود و چلسي باز هم به گل رسيد.
در دقيقه 66 بود که چلسي دوباره با ارسال جيمز از سمت راست فرصت خوبي براي زدن گل سوم داشت، اما حضور به موقع داسيلوا مانع گلزني تيمو ورنر شد. دقايقي بعد اين حکيم زياش بود که فرصت خوبي براي گلزني اوليويه ژيرو فراهم کرد، اما ضربه اين مهاجم فرانسوي با عکس العمل گوميس همراه بود.
در ادامه تلاش دو تيم براي گلزني نتيجه اي نداشت و چلسي موفق شد با سه گل رن را شکست دهد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد