ورزش 3/ کاپيتان سابق پرسپوليس در ليگ بيستم به دنبال خلق يک رکورد بي نظير با پيراهن پيکان تهران است.
محمد نوري يکي از ستاره هاي تمام نشدني فوتبال ايران است. بازيکن سابق سپاهان، پرسپوليس، تراکتور، پارس جنوبي و... که تجربيات زيادي در فوتبال ايران دارد، در آستانه ورود به 39 سالگي نيز توانايي هاي فني زيادي دارد.
نوري بعد از آنکه سال گذشته در پارس جنوبي جم عملکرد فوق العاده‌اي داشت و توانست با 8 گل زده بهترين گلزن اين تيم نيز لقب بگيرد، در نقل و انتقالات مورد توجه مسئولان پيکان قرار گرفت.
اکبر محمدي مديرعامل خودروسازان که از معدود مديران فوتبالي در ايران به شمار مي‌رود و تجربه سالهاي مربيگري‌اش نشان داده ديد فني و فوتبالي خوبي دارد، يکي از خريدهاي ليگ برتري باشگاه پيکان براي فصل جديد را به نوري باتجربه اختصاص داد و او را به خدمت گرفت.
نوري که احتمالا در پيکان نيز بازوبند کاپيتاني را بر دست خواهد بست، يک رکورد بي نظير نيز در تاريخ ليگ برتر دارد. او با 67 گل زده بهترين هافبک گلزن تاريخ ليگ ايران محسوب مي‌شود و بي ترديد در پيکان به دنبال بهبود اين رکورد خواهد بود.
قطعا حضور اين بازيکن باتجربه و تکنيکي وزنه‌اي موثر براي خودروسازان خواهد بود و از آنجايي که او سابقه همکاري با مهدي تارتار را نيز دارد مي‌تواند هماهنگي خوبي ميان کادرفني و بازيکنان ايجاد کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد