ورزش 3/ علیرضا ابراهیمی روز گذشته در ترکیب اصلی گل‌گهر زوج آرمین سهرابیان بود.
پس از حضور امیرقلعه‌نویی رفته رفته زمزمه‌های مبنی بر خروج علیرضا ابراهیمی گلزن‌ترین مدافع لیگ نوزدهم شنیده می‌شد و باشگاه های مختلفی پیگیر وضعیت این مدافع بلندقامت و تنومند و شدند و در واقع چیزی به پایان کار او در سیرجان وجود نداشت.

با تمام این ها اما به یکباره امیرقلعه نویی تصمیم دیگری گرفت و علیرغم اینکه مسائل انضباطی ابراهیمی را در آستانه خروج از گل گهر قرار داده بود، این مدافع که سرمربی آبی پوشان سیرجانی چند سال پیش با برادرش در مس کرمان کار کرده بود، در تیم ماندنی شد.
قلعه‌نویی در مصاحبه مطبوعاتی که چند روز پیش از اولین دیدار گل‌گهر در لیگ بیستم در سیرجان برگزار شد، به این موضوع و همینطور اهمیت مسائل انضباطی اشاره کرد و گفت:« موضوع ابراهیمی انضباطی بود. ما به اصول مان پایبندیم و هر کس بخواهد اصول را زیر پا بگذارد در تیم ما جایی ندارد. البته موضوع بیشتر یک سوتفاهم بود و علیرضا با گل و شیرینی به تمرین آمد و همه چیز حل شد. او بازیکن باکیفیت و البته پسر بامعرفتی است و برادر او در مس کرمان شاگرد من بوده و می‌دانم که خانوادگی با معرفت هستند. بازیکنی که روزانه حداقل ۸ میلیون تومان حقوق می‌گیرد باید اصول را رعایت کند. من با بی انضباطی کنار نمی آیم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید