ورزش 3/ بازگشت مرتضی پورعلی گنجی به اردوی تیم ملی خبر خوبی برای دوستداران فوتبال در ایران خواهد بود.
مرتضی پورعلی‌گنجی یکی از ستاره های تاثیرگذار تیم ملی فوتبال در سال‌های گذشته بوده است. او که در تورنمنت های مهم ملی در ترکیب تیم ملی خوش درخشیده، حالا برای اولین بار از زمان حضور اسکوچیچ در تیم ملی در اردوی تیم ملی حضور یافته است.
پورعلی گنجی در اردوی قبلی تیم ملی که برای دیدار با ازبکستان تشکیل شده بود، به دلیل مصدومیت غایب بود اما در این اردو با نظر اسکوچیچ به تیم ملی فراخوانده شده تا در بازی دوستانه با تیم ملی بوسنی به میدان برود.
مدافع ایرانی که مدتی است که شنژن چین پیوسته، انگیزه زیادی دارد تا در بازگشت از مصدومیت دوران طلایی اش را در ترکیب تیم ملی ایران تکرار کند. اگرچه اسکوچیچ به غیر از پورعلی گنجی در پست دفاع وسط مجید حسینی، حسین کنعانی‌زادگان، عارف ‌غلامی و شجاع خلیل زاده را نیز به تیم ملی دعوت کرده اما بی تردید با توجه به تجربه ای که پورعلی گنجی از حضور در جام جهانی و جام ملت های آسیا دارد، او مرد شماره یک خط دفاع تیم  محسوب می‌شود.
از طرف دیگر نمایش های خوبی که پورعلی گنجی در سال های گذشته داشته، هواداران فوتبال را نیز راضی کرده و بی تردید بازگشت او به اردو خبر خوبی برای دوستداران فوتبال محسوب می‌شود. قطعا اسکوچیچ نیز روی پورعلی گنجی برای مسابقات دوستانه و دیدارهای مقدماتی جام جهانی 2022 قطر حساب ویژه‌ای باز کرده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید