آخرین خبر/ شاید شمارش معکوس برای جدایی رونالدو از یوونتوس آغاز شده باشد. در حقیقت تیم تورینی برنامه ای برای تمدید قرارداد با رونالدو ندارد و احتمال جدایی رونالدو در سال 2021 وجود دارد. قرارداد فعلی رونالدو با یووه تا سال 2022 اعتبار دارد اما بحران کرونا شاید باعث جدایی این ستاره شود.
به گزارش فوتبالی، رونالدو در سن 35 سالگی هنوز چیزهای زیادی برای ارائه کردن دارد اما مسائل مالی شاید باعث جدایی وی شود. رومئو آگرستی خبرنگار ایتالیایی نشریه گل که در حوزه اخبار یوونتوس فعالیت می کند گزارش داده است که تیم تورینی در نظر دارد که رونالدو را در تابستان 2021 بفروشد و با پول فروش وی بتواند بخشی از مشکلات مالی خود را جبران کند. در حقیقت یووه می داند که اگر قرار به جدایی رونالدو در سال 2022 باشد نمی توانند از فروش وی درآمدزایی کنند در حالی که در تابستان 2021 امکان فروش وی وجود دارد.
در حال حاضر رونالدو در سایت ترانسفرمارکت 60 میلیون یورو می ارزد و سالی 30 میلیون یورو دریافت می کند که با جدا شدنش، یووه می تواند هم از پول فروختنش درآمدزایی کند و هم از پرداخت دستمزد وی معاف شود. ستاره پرتغالی بی تردید مهمترین بازیکن ترکیب یوونتوس است که در دو بازی اخیر تیمش در لیگ ایتالیا بعد از پشت سر گذاشتن کرونا توانسته گلزنی کند و روند خوبی را داشته است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید