آخرين خبر/ شايد شمارش معکوس براي جدايي رونالدو از يوونتوس آغاز شده باشد. در حقيقت تيم توريني برنامه اي براي تمديد قرارداد با رونالدو ندارد و احتمال جدايي رونالدو در سال 2021 وجود دارد. قرارداد فعلي رونالدو با يووه تا سال 2022 اعتبار دارد اما بحران کرونا شايد باعث جدايي اين ستاره شود.
به گزارش فوتبالي، رونالدو در سن 35 سالگي هنوز چيزهاي زيادي براي ارائه کردن دارد اما مسائل مالي شايد باعث جدايي وي شود. رومئو آگرستي خبرنگار ايتاليايي نشريه گل که در حوزه اخبار يوونتوس فعاليت مي کند گزارش داده است که تيم توريني در نظر دارد که رونالدو را در تابستان 2021 بفروشد و با پول فروش وي بتواند بخشي از مشکلات مالي خود را جبران کند. در حقيقت يووه مي داند که اگر قرار به جدايي رونالدو در سال 2022 باشد نمي توانند از فروش وي درآمدزايي کنند در حالي که در تابستان 2021 امکان فروش وي وجود دارد.
در حال حاضر رونالدو در سايت ترانسفرمارکت 60 ميليون يورو مي ارزد و سالي 30 ميليون يورو دريافت مي کند که با جدا شدنش، يووه مي تواند هم از پول فروختنش درآمدزايي کند و هم از پرداخت دستمزد وي معاف شود. ستاره پرتغالي بي ترديد مهمترين بازيکن ترکيب يوونتوس است که در دو بازي اخير تيمش در ليگ ايتاليا بعد از پشت سر گذاشتن کرونا توانسته گلزني کند و روند خوبي را داشته است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد