خبر ورزشي/ تأثير محروميت عيسي آل‌کثير توسط کميته استيناف AFC در روزي که پرسپوليس در باز کردن دروازه سايپا در هفته اول ليگ برتر ناکام بود و چند موقعيت گلزني را از دست داد يحيي را به صرافت انداخته تا به فکر جذب قوچان‌نژاد مهاجم محبوب و محجوب فوتبال ايران باشد.
گوچي که در سال‌هاي اخير يکي از گزينه‌هاي تيم‌هاي مطرح ايراني بود حضورش در ليگ برتر طلسم شده و همچنان ترجيح مي‌دهد به عنوان يک لژيونر در ليگ‌هاي اروپايي بازي کند. تراکتور تبريز آخرين تيمي بود که قصد جذب گوچي را داشت اما با مهاجم حال حاضر تيم زوله هلند به توافق نرسيد تا او در ليگ هلند به بازي ادامه دهد.
با توجه به اينکه سهميه ليگ برتر پرسپوليس به پايان رسيده در برهه کنوني جذب مهاجم براي پرسپوليس به راحتي نيست و اين تيم بايد منتظر پايان زمان نقل‌وانتقالات باشد تا بتواند بازيکن جذب کند. يحيي که جدا از فوروارد به يک دفاع وسط و يک دفاع چپ هم احتياج دارد، اميدوار است بتواند رضايت قوچان‌نژاد براي بازي در ايران را جلب کند. گوچي قبلاً گفته بود فعلاً تمايلي براي بازي در ليگ برتر ندارد اما شايد نام پرسپوليس، رقم پيشنهادي آنها و حضور سرخ‌ها در فينال ليگ قهرمانان آسيا مهاجم مشهدي سابق تيم ملي را وسوسه کند تا به ايران آمده و پيراهن پرسپوليس را به تنش کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد