ورزش 3/ يورگن کلوپ، سرمربي ليورپول مي گويد استفاده از چهار مهاجم در مسابقه امروز برابر منچسترسيتي تصميم خوبي بوده است.
ليورپول امشب در مسابقه اي که شايد کمي شانس نيز با اين تيم همراه بود و کوين دي بروين مي توانست يک پنالتي را براي منچسترسيتي تبديل به گل کند، به يک امتياز در اتحاد دست يافت. اين تساوي باعث شد که ليورپول جايگاه خود را در صدر جدول از دست بدهد اما هنوز راه زيادي تا پايان باقي مانده و قطعاً تيم يورگن کلوپ يکي از مدعيان اصلي قهرماني خواهد بود.
يورگن کلوپ در پايان بازي درباره مسائل مختلف صحبت کرد.
ديدار با سيتي
فکر مي‌کنم در برابر تيمي مانند منچسترسيتي شما بايد تمام موقعيت هاي خود را تبديل به گل کنيد اما ما اين کار را انجام نداديم. با اين حال در نيمه اول عملکرد خوبي داشتيم و من کاملا راضي هستم؛ اگرچه بعد از گل اول کمي عملکردمان دچار افت شد اما بازي خوبي بود.

برنامه مسابقات
فکر مي‌کنم که اوضاع طوري پيش رفت که همه چيز دچار تغيير شده اما اين اتفاق در مورد برنامه مسابقات رخ نداده است‌. اصلا تعجب برانگيز نيست که اين حجم از مصدوميت به وجود مي آيد و من فکر مي کنم که بايد قانون پنج تعويض مورد استفاده قرار گيرد.


پنالتي سيتي
هنوز فرصت نکردم که اين صحنه را ببينم اما مي‌دانم که همه درباره آن حرف مي‌زنند. با اين حال معتقدم که قوانين مربوط به هند يا آفسايد نياز به توجه دوباره و بازنگري دارد.
مصدوميت الکساندر آرنولد
فعلا در مورد آسيب ديدگي ترنت چيزي نمي دانم اما نکته اطمينان‌بخش اين است که او قطعاً در مسابقات ملي حاضر نخواهد شد.
استفاده از چهار مهاجم برابر سيتي
فکر مي کنم اين ايده کاملاً جوابگو بود و به نوعي پپ گوارديولا را شگفت زده کرد. وقتي ما مقابل تيمي مانند منچسترسيتي مي‌توانيم با چهار مهاجم به ميدان برويم پس در برابر ساير تيم ها نيز اين امر امکان پذير خواهد بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد