آخرين خبر/ يوونتوس در هفته هفتم سري آ با نتيجه يک بر يک مقابل لاتزيو متوقف شد. تک گل بيانکونري‌ها را در اين بازي کريستيانو رونالدو در دقيقه 15 به ثمر رساند و در نيمه دوم دچار مصدوميت شد. رونالدو در دقيقه 76 بازي با پائولو ديبالا تعويض شد. او از ناحيه مچ پا دچار پيچ خوردگي شده است و بعيد به نظر مي‌رسد که مصدوميتش جدي باشد. ستاره پرتغالي پس از توقف تيمش مقابل لاتزيو پيامي را در شبکه هاي اجتماعي منتشر کرد.
به گزارش فوتبالي، کريستيانو رونالدو پس از اين تساوي نوشت:"سرتان را بالا بگيريد و به کاري که انجام مي دهيم ايمان داشته باشيد!" در واقع به نظر مي‌رسد که رونالدو به هم‌تيمي ها و هوادارانش انگيزه داده است و به نوعي در مقابل انتقاداتي که به خاطر اين تساوي از يوونتوس خواهد شد، ايستاده و معتقد است که در ادامه کار روند تيم بهتر خواهد شد و بايد به بيانکونري‌ها و کاري که انجام مي‌دهند، ايمان داشت!
يوونتوس در حال حاضر از 7 بازي، 13 امتياز گرفته است. آن‌ها 3 برد و 4 تساوي داشته‌اند و در رده ششم ليگ ايتاليا قرار دارند، جايگاهي که اصلا براي هواداران يوونتوس راضي کننده نيست و از شروع آندره آ پيرلو در سري آ انتقاد کرده‌اند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد