آخرین خبر/ یوونتوس در هفته هفتم سری آ با نتیجه یک بر یک مقابل لاتزیو متوقف شد. تک گل بیانکونری‌ها را در این بازی کریستیانو رونالدو در دقیقه 15 به ثمر رساند و در نیمه دوم دچار مصدومیت شد. رونالدو در دقیقه 76 بازی با پائولو دیبالا تعویض شد. او از ناحیه مچ پا دچار پیچ خوردگی شده است و بعید به نظر می‌رسد که مصدومیتش جدی باشد. ستاره پرتغالی پس از توقف تیمش مقابل لاتزیو پیامی را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد.
به گزارش فوتبالی، کریستیانو رونالدو پس از این تساوی نوشت:"سرتان را بالا بگیرید و به کاری که انجام می دهیم ایمان داشته باشید!" در واقع به نظر می‌رسد که رونالدو به هم‌تیمی ها و هوادارانش انگیزه داده است و به نوعی در مقابل انتقاداتی که به خاطر این تساوی از یوونتوس خواهد شد، ایستاده و معتقد است که در ادامه کار روند تیم بهتر خواهد شد و باید به بیانکونری‌ها و کاری که انجام می‌دهند، ایمان داشت!
یوونتوس در حال حاضر از 7 بازی، 13 امتیاز گرفته است. آن‌ها 3 برد و 4 تساوی داشته‌اند و در رده ششم لیگ ایتالیا قرار دارند، جایگاهی که اصلا برای هواداران یوونتوس راضی کننده نیست و از شروع آندره آ پیرلو در سری آ انتقاد کرده‌اند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید