خبر ورزشي/ يکي از مديران فوتبالي بخش خصوصي که اتفاقاً رابطه خوبي هم با آرش برهاني دارد، براي کمک به کاهش مشکلات مالي باشگاه استقلال اقداماتي را انجام داده است.
اردوي شبانه روزي استقلال براي جدال مقابل مس رفسنجان از عصر جمعه آغاز شد تا شاگردان محمود فکري مهياي جدال افتتاحيه خودشان در فصل تازه ليگ برتر شوند. 
در همين خصوص البته شايعاتي پيرامون نحوه تأمين هزينه اقامت استقلالي‌ها در هتل بر سر زبان‌ها افتاده است. اين‌طور که از گوشه و کنار شنيده مي‌شود، خرج اسکان آبي‌پوشان قبل از مسابقه روز شنبه توسط منابع ديگري غير از باشگاه تأمين شده که البته مسئله بي‌سابقه‌اي تلقي نمي‌شود.
برخي اخبار رسيده حکايت از آن دارد يکي از مديران فوتبالي بخش خصوصي علاقه‌مند به استقلال که اتفاقاً رابطه خوبي هم با آرش برهاني دارد، چندي قبل براي کمک به کاهش مشکلات مالي باشگاه، هزينه برپايي اردوي تدارکاتي پيش فصل آبي‌پوشان را متقبل شد و ظاهراً همين مسئله شرايط را به‌گونه‌اي فراهم کرده تا استقلالي‌ها حدوداً دو هفته قبل بتوانند اردوي چند روزه شبانه‌روزي در داخل تهران برپا کنند. از قرار معلوم، قسمتي از کمک مالي مورد نظر هنوز باقي مانده بود و استقلال توانست با استفاده از آن روز جمعه هم راهي هتل شود و اردوي شبانه روزي خودش را برگزار کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد