آخرين خبر/ در هفته هفتم سري آ، ميلان به مصاف هلاس ورونا رفت و در نهايت با نتيجه 2 بر 2 متوقف شد. اين بازي در ورزشگاه خانگي ميلان، سن سيرو، برگزار مي‌شد. ميلان پس از شکست سختي که در ليگ اروپا خورد، اين بار در سري آ هم بازي سختي داشت و عملکرد خوبي از خود ارائه نداد. به نظر مي‌رسد که روز هاي سخت پيولي آغاز شده است.
به گزارش فوتبالي، ميلان که هنوز در اين فصل از رقابت‌هاي سري آ شکست نخورده است، مقابل هلاس ورونا به سختي توانست از يک شکست خانگي فرار کند. ورونا خيلي زود کنترل بازي را در دست گرفت و ميلان را غافلگير کرد. آن‌ها در 20 دقيقه اول بازي دو بار دروازه روسونري‌ها را باز کردند. گل اول هلاس ورونا در دقيقه 6 توسط آنتونين باراک به ثمر رسيد و گل دوم هم يک گل بخودي بود که توسط ديويد کالابريا وارد دروازه دوناروما شد. ميلان در دقيقه 27 بازي روي اشتباه حريف به گل رسيد تا اميد هايش براي بازگشت به بازي زنده شود.
در نيمه دوم و در دقيقه 65، ميلان اين فرصت را داشت تا توسط زلاتان ابراهيموويچ و از روي نقطه پنالتي به گل برسد اما اين فرصت توسط ايبرا از دست رفت و او پنالتي را از دست داد. اما گل دوم ميلان در دقيقه 93 بازي توسط خود زلاتان به ثمر رسيد تا او اشتباه خود را روي ضربه پنالتي جبران کرده و باعث فرار تيمش از شکست شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد