میزان/ دروازه‌بان صنعت نفت آبادان از حضورش در این تیم از خوشحالی می‌کند و می‌گوید هواداران خیلی به او دلگرمی داده‌اند.
حامد فلاح‌زاده در خصوص جدایی‌اش از تیم فوتبال سایپا اظهار داشت: من فصل خوبی را در سایپا سپری کردم. بعد از بازی‌ها یک اتفاق افتاد که من جمع‌بندی کردم و دیدم بهتر است فصل بعد را در سایپا نباشم. سایپا باشگاه بزرگ و قابل احترامی است و همه افراد مشغول در این باشگاه را دوست دارم و امیدوارم که فصل به جایگاه بهتری نسبت به فصل گذشته داشته باشند اما من قصدم این بود که در فصل جدید در تیم دیگری حضور داشته باشم و شرایط دیگری را تجربه کنم.
وی در خصوص پیوستنش به صنعت نفت آبادان گفت: بین دو سه گزینه‌ای که داشتم به نظرم صنعت نفت بهتر از گزینه‌های دیگر بود. بازیکنان خوبی در این تیم مانده بودند و بازیکنان خوب دیگری نیز جذب شدند. درست است که شاکله اصلی از دست رفت، اما بازیکنان اسم و رسم داری جذب کردیم و تیم باکیفیتی داریم.
دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت درباره اینکه آیا به نظرش شرایط این تیم خوب است یا خیر عنوان کرد: من بازیکن تازه‌وارد این تیم هستم، ولی با توجه به صحبت‌هایی که با عیسی‌زاده مدیرعامل باشگاه داشتم، ظاهراً امسال شرایط بهتری نسبت به سال قبل داریم و تیم به ارگانی داده شده که بتوانند تامین بودجه کنند. حق مردم آبادان خیلی بیشتر از این حرف‌ها است و حق آنها داشتن یک تیم آسیایی است. ان‌شاءلله بتوانیم شرایط را به گونه‌ای پیش ببریم که رتبه امسال‌مان بهتر از رتبه فصل پیش باشد.
فلاح‌زاده که فصل گذشته آمار خوبی در بسته نگه داشتن دروازه داشت در پاسخ به این سوال که امسال چند کلین شیت را می‌تواند به نام خود ثبت کند، گفت: معلوم نیست و باید ببینم در بازی‌ها چه پیش می‌آید. بازی هفته اول در خانه است اما در چند هفته اول قرعه سنگینی به نام ما خورده است. امیدوارم به بهترین شکل ممکن و سربلند از بازی‌ها بیرون بیاییم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: از مسئولان سایپا تشکر می‌کنم که در چند سالی که در این تیم بودم برایم زحمت زیادی کشیدند. امیدوارم این تیم بتواند امسال رتبه خوبی کسب کند و تشکر ویژه‌ای از مردم عزیز آبادان می‌کنم که با حمایت‌هایشان من را دلگرم کردند. خوشحالم که به این تیم آمدم و امیدوارم سال خوبی داشته باشم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید