ميزان/ دروازه‌بان صنعت نفت آبادان از حضورش در اين تيم از خوشحالي مي‌کند و مي‌گويد هواداران خيلي به او دلگرمي داده‌اند.
حامد فلاح‌زاده در خصوص جدايي‌اش از تيم فوتبال سايپا اظهار داشت: من فصل خوبي را در سايپا سپري کردم. بعد از بازي‌ها يک اتفاق افتاد که من جمع‌بندي کردم و ديدم بهتر است فصل بعد را در سايپا نباشم. سايپا باشگاه بزرگ و قابل احترامي است و همه افراد مشغول در اين باشگاه را دوست دارم و اميدوارم که فصل به جايگاه بهتري نسبت به فصل گذشته داشته باشند اما من قصدم اين بود که در فصل جديد در تيم ديگري حضور داشته باشم و شرايط ديگري را تجربه کنم.
وي در خصوص پيوستنش به صنعت نفت آبادان گفت: بين دو سه گزينه‌اي که داشتم به نظرم صنعت نفت بهتر از گزينه‌هاي ديگر بود. بازيکنان خوبي در اين تيم مانده بودند و بازيکنان خوب ديگري نيز جذب شدند. درست است که شاکله اصلي از دست رفت، اما بازيکنان اسم و رسم داري جذب کرديم و تيم باکيفيتي داريم.
دروازه‌بان تيم فوتبال صنعت نفت درباره اينکه آيا به نظرش شرايط اين تيم خوب است يا خير عنوان کرد: من بازيکن تازه‌وارد اين تيم هستم، ولي با توجه به صحبت‌هايي که با عيسي‌زاده مديرعامل باشگاه داشتم، ظاهراً امسال شرايط بهتري نسبت به سال قبل داريم و تيم به ارگاني داده شده که بتوانند تامين بودجه کنند. حق مردم آبادان خيلي بيشتر از اين حرف‌ها است و حق آنها داشتن يک تيم آسيايي است. ان‌شاءلله بتوانيم شرايط را به گونه‌اي پيش ببريم که رتبه امسال‌مان بهتر از رتبه فصل پيش باشد.
فلاح‌زاده که فصل گذشته آمار خوبي در بسته نگه داشتن دروازه داشت در پاسخ به اين سوال که امسال چند کلين شيت را مي‌تواند به نام خود ثبت کند، گفت: معلوم نيست و بايد ببينم در بازي‌ها چه پيش مي‌آيد. بازي هفته اول در خانه است اما در چند هفته اول قرعه سنگيني به نام ما خورده است. اميدوارم به بهترين شکل ممکن و سربلند از بازي‌ها بيرون بياييم.
وي در پايان خاطرنشان کرد: از مسئولان سايپا تشکر مي‌کنم که در چند سالي که در اين تيم بودم برايم زحمت زيادي کشيدند. اميدوارم اين تيم بتواند امسال رتبه خوبي کسب کند و تشکر ويژه‌اي از مردم عزيز آبادان مي‌کنم که با حمايت‌هايشان من را دلگرم کردند. خوشحالم که به اين تيم آمدم و اميدوارم سال خوبي داشته باشم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد