ورزش 3/ ستاره نيشابوري گل گهر سيرجان در شبِ آغازين فصل جديد ليگ برتر فوتبال ايران نمايش درخشاني را از خود به جاي گذاشت و در مشهد نيز جاي خالي او با درخشش امين قاسمي‌نژاد احساس نشد.

در پايان ليگ نوزدهم مديران باشگاه شهر خودرو تصميم گرفتند تا قرارداد يونس شاکري را پس از نيم فصل حضور قرضي در گل گهر سيرجان، در ازاي دريافت مبلغي بابت رضايت‌نامه او به صورت قطعي کنند و حضور او در جمع شاگردان امير قلعه‌نويي، قطعي شود؛ براي جانشيني شاکري، بازيکناني چون صفرزاده و رحمان جعفري از سوي عنابي‌پوشان در بازار نقل و انتقالات تابستانه جذب شدند اما در شبِ آغازين ليگ بيستم ستاره ديگري براي مشهدي‌ها در نقش ناجي ظاهر شد و تيمش را به يک برتري پرگل رساند.
امين قاسمي نژاد ستاره بابلي شهر خودرويي‌ها که گمانه‌زني‌هايي مبني بر جدايي او نيز به مقصد تراکتور به گوش مي‌رسيد اما سرانجام او در جمع شاگردان رحمتي باقي ماند و در ديدار با ماشين سازي، با ثبت دو گل و يک پاس گل با شايستگي عنوان بهترين بازيکن هفته را از آن خود کرد؛ قاسمي‌نژاد حتي براي هت‌تريک در گلزني هم فرصت‌هاي خوبي را در اختيار داشت که يک به يک آن‌ها را از دست داد تا همان دو گل در صفحه نخست کارنامه وي در ليگ بيستم به ثبت برسد.
اتفاق ويژه اينکه قاسمي‌نژاد پس از دبل خود در گلزني توانست به رکورد 20 گل زده براي شهر خودرو (پديده) برسد؛ رکوردي که پس از 3 سال و در 74 مسابقه براي قاسمي‌نژاد به دست آمد و او در کنار يونس شاکري به عنوان بهترين گلزن تاريخ اين باشگاه مشهدي در ليگ برتر رسيد. درست آن‌هم در شبي که شاکري در سيرجان مقابل سپاهان، ستاره نخست ترکيب گل‌گهر بود و براي تيمش يکبار گلزني کرد و يکبار هم سعيد صادقي ديگر بازيکن جدا شده از جمع عنابي‌پوشان را در موقعيت گلزني قرار داد تا با عملکردي درخشان هفته نخست فصل را به اتمام برساند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد