خبر ورزشی/ پس از شکست آلومینیوم اراک مقابل نساجی، صحبت‌هایی در مورد جدایی رسول خطیبی شنیده شد و این سرمربی اعلام کرد با شرایط موجود، بعید است در این تیم بماند.
رسول خطیبی در مورد شایعات جداییش از آلومینیوم گفت: «مشکلات ما تنها در بازی اول نبود. پس از صعود تیم به لیگ برتر تغییراتی در سطح مدیریت، هیئت‌مدیره و سرپرست تیم داشتیم. ما خیلی تلاش کردیم تا تیم اراک به لیگ برتر صعود کند که خدا را شکر موفق بودیم اما تغییرات زیادی در سطح مدیریت داشتیم. افراد زیادی به عنوان مدیرعامل، سرپرستی و عوامل باشگاه معرفی می‌شدند. ما تا چند روز پیش بلاتکلیف بودیم و قرارداد بازیکنان به صورت رسمی ثبت نشده بود. چند روز پیش اتفاقاتی افتاد که در ‌شأن فوتبال ایران و اراک نیست. یک روز قبل از بازی اعلام کردم از آنجایی که اینجا زحمت ‌کشیده‌ایم و صبر کردیم، تا بعد از بازی اول صبر می‌کنیم.»
خطیبی در مورد اینکه آلومینیوم چه مشکلاتی دارد، گفت: «من به اعضای هیئت‌مدیره گفتم اینکه من یک روز قبل از بازی ول کنم و تیم را ترک کنم، کار درستی نیست. حتی تا چند ساعت قبل از بازی لیست بازیکنان را نداشتیم که چه کسی می‌تواند بازی کند و نفر به نفر می‌گفتند کارت بازیکنان صادر شده است.»
وی ادامه داد: «متأسفانه مدیران ورزشی ما از فوتبال جدا هستند. من به عنوان یک سرمربی اعلام کرده بودم شرایط خوب نیست و پس از بازی در این تیم نمی‌مانم. متأسفانه آقای عباسی مدیرعامل محترم مصاحبه کرده است. قرار نبوده مصاحبه‌ای انجام شود چراکه من از قبل گفته بودم اگر شرایط درست نشود، در این تیم نمی‌مانم.»
سرمربی آلومینیوم در مورد اینکه اگر مشکلات تیمش حل شود، در اراک می‌ماند یا خیر توضیح داد: «من به اعضای هیئت‌مدیره اعلام کرده‌ام نفراتی که مد نظرم بوده را جذب کنند و چند مورد دیگر که گفته‌ام را انجام بدهند. مدیریت باشگاه فقط قرارداد سرمربی را ثبت کرده است. قرارداد یکی از اعضای کادر فنی من ثبت نشده بود. روی نیمکت نشسته بود ولی اصلاً کارت بازی نداشت. این کار بی‌احترامی به کادر فنی من بود. امیدوارم مشکلات تیم چه با من چه با سرمربی جدید حل شود. با این شرایط خیلی سخت است که من در تیم بمانم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید