خبر ورزشي/ پس از شکست آلومينيوم اراک مقابل نساجي، صحبت‌هايي در مورد جدايي رسول خطيبي شنيده شد و اين سرمربي اعلام کرد با شرايط موجود، بعيد است در اين تيم بماند.
رسول خطيبي در مورد شايعات جداييش از آلومينيوم گفت: «مشکلات ما تنها در بازي اول نبود. پس از صعود تيم به ليگ برتر تغييراتي در سطح مديريت، هيئت‌مديره و سرپرست تيم داشتيم. ما خيلي تلاش کرديم تا تيم اراک به ليگ برتر صعود کند که خدا را شکر موفق بوديم اما تغييرات زيادي در سطح مديريت داشتيم. افراد زيادي به عنوان مديرعامل، سرپرستي و عوامل باشگاه معرفي مي‌شدند. ما تا چند روز پيش بلاتکليف بوديم و قرارداد بازيکنان به صورت رسمي ثبت نشده بود. چند روز پيش اتفاقاتي افتاد که در ‌شأن فوتبال ايران و اراک نيست. يک روز قبل از بازي اعلام کردم از آنجايي که اينجا زحمت ‌کشيده‌ايم و صبر کرديم، تا بعد از بازي اول صبر مي‌کنيم.»
خطيبي در مورد اينکه آلومينيوم چه مشکلاتي دارد، گفت: «من به اعضاي هيئت‌مديره گفتم اينکه من يک روز قبل از بازي ول کنم و تيم را ترک کنم، کار درستي نيست. حتي تا چند ساعت قبل از بازي ليست بازيکنان را نداشتيم که چه کسي مي‌تواند بازي کند و نفر به نفر مي‌گفتند کارت بازيکنان صادر شده است.»
وي ادامه داد: «متأسفانه مديران ورزشي ما از فوتبال جدا هستند. من به عنوان يک سرمربي اعلام کرده بودم شرايط خوب نيست و پس از بازي در اين تيم نمي‌مانم. متأسفانه آقاي عباسي مديرعامل محترم مصاحبه کرده است. قرار نبوده مصاحبه‌اي انجام شود چراکه من از قبل گفته بودم اگر شرايط درست نشود، در اين تيم نمي‌مانم.»
سرمربي آلومينيوم در مورد اينکه اگر مشکلات تيمش حل شود، در اراک مي‌ماند يا خير توضيح داد: «من به اعضاي هيئت‌مديره اعلام کرده‌ام نفراتي که مد نظرم بوده را جذب کنند و چند مورد ديگر که گفته‌ام را انجام بدهند. مديريت باشگاه فقط قرارداد سرمربي را ثبت کرده است. قرارداد يکي از اعضاي کادر فني من ثبت نشده بود. روي نيمکت نشسته بود ولي اصلاً کارت بازي نداشت. اين کار بي‌احترامي به کادر فني من بود. اميدوارم مشکلات تيم چه با من چه با سرمربي جديد حل شود. با اين شرايط خيلي سخت است که من در تيم بمانم.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد