ايسنا/ سرمربي تيم ملي فوتسال ايران اميدوار است يک مربي جديد به کادرفني تيم ملي اضافه شود.

چندي پيش و به دنبال عدم پرداخت مطالبات مربيان تيم ملي فوتسال، محمد هاشم زاده دستيار محمد نظام الشريعه از تيم ملي فوتسال خداحافظي کرد. با توجه به پيشنهاد وحيد شمسايي و باشگاه گيتي پسند به هاشم زاده براي حضور در کادرفني اين تيم باشگاهي، اين مربي ترجيح داد عطاي مجاني کار کردن در تيم ملي را به لقايش بخشيده و راهي اصفهان شود.
گرچه در آن روزها ناظم الشريعه و پرهيزکار رئيس کميته فوتسال از تلاش براي متقاعد کردن هاشم زاده براي ماندن در تيم ملي خبر دادند اما در نهايت اين مربي در اصفهان مستقر شد و تيم ملي بدون يکي از مربيان خود در دو بازي دوستانه به مصاف ازبکستان رفت. ناظم الشريعه پس از جدايي هاشم زاده رسما درخواست کرد تا يک مربي جديد به کادرفني تيم ملي اضافه شود اما کميته فوتسال اعلام کرد با توجه به زمان کم تا شروع مسابقات فوتسال قهرماني آسيا فعلا اين اتفاق رخ نمي دهد.
حالا که اين بازي‌ها بار ديگر به تعويق افتاده ناظم الشريعه از کميته فوتسال خواسته تا زمينه اضافه شدن يک دستيار به تيم ملي را فراهم کنند. گويا ناظم الشريعه به فدراسيون فوتبال اعلام کرده حتما به يک دستيار نياز دارد و بايد براي مسابقات فوتسال قهرماني آسيا يک مربي ديگر نيز در کنار محمدرضا حيدريان حضور داشته باشد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد