ايلنا/ مهاجم برزيلي سپاهان جايي در تفکرات تاکتيکي سرمربي جديد اين تيم ندارد.

تيم فوتبال سپاهان در هفته نخست ليگ بيستم مقابل گل گهر به ميدان رفت و با نتيجه ۳ بر يک شکست خورد تا شروع ضعيفي در رقابت‌ها داشته باشد. 
سپاهان که در اين فصل براي اولين بار با هدايت محرم نويدکيا در ميادين حضور خواهد داشت تغييراتي نسبت به دو فصل اخير در سبک و سياق بازي اعمال کرده که تا کنون نتيجه بخش نبوده است. 
يکي از تغييراتي که در بازي سپاهان ديده مي‌شود، کنار رفتن کي‌روش استنلي سوارز، مهاجم برزيلي اين تيم از جمع نفرات اصلي است و اين بازيکن به نظر مي‌رسد جايي در تفکرات فني نويدکيا ندارد. 
در چهار ديدار رسمي که سپاهان با هدايت نويدکيا در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا به ميدان رفته فقط در يک بازي کي‌روش استنلي در ترکيب اصلي بازي کرد که مقابل العين بود و برابر السد و النصر جايي در ترکيب اصلي نداشت. 
حتي در ديدارهاي تدارکاتي که تمام بازيکنان مورد استفاده قرار مي‌گيرند هم استنلي در بين نفرات اصلي نبود و معمولا در جمع بازيکنان تعويضي به زمين مي‌رفت و در بازي دوستانه آخر سپاهان برابر آلومينيوم به بهانه مصدوميت جزئي، سکو نشين بود. 
استنلي در بازي با گل گهر هم در دقيقه ۵۸ و پس از دريافت گل سوم از سوي سپاهان وارد زمين شد که نتوانست در آن دقايق کاري براي تيمش از پيش ببرد. 
به نظر مي‌رسد کي‌روش استنلي که دو فصل قبل آقاي گل ليگ برتر شد و فصل گذشته هم با وجود عملکرد ضعيف‌تر بازهم از نفرات کليدي و اصلي تيم بود در ليگ بيستم شرايط خوبي در سپاهان ندارد و مهاجمي که فصل گذشته مورد توجه تيم‌هايي مثل پرسپوليس و تراکتور قرار داشت حالا بايد براي نيمکت نشيني در ليگ بيستم خودش را آماده کند مگر اينکه تغييري در سبک و سياق بازي سپاهان ايجاد شود. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد