آخرين خبر/ زلاتان ابراهيموويچ پس از تساوي ميلان مقابل ورونا حر‌ف‌هاي خود را براي خبرنگاران بيان کرده است.

به گزارش فوتبالي، زلاتان ابراهيموويچ پس از پايان بازي به خبرنگاران گفته: عصباني هستم زيرا تساوي در بازي امروز اصلا خوب نبود. فرصت‌هاي زيادي داشتيم. يک پنالتي از دست دادم و فکر مي‌کنم  پنالتي بعدي را به کسيه بدهم. اين بهتر است. ۲ گل دريافت کرديم و برگشتيم. مهم‌ترين مسئله اين بود که اعتماد به نفس‌مان را از دست نداديم. با توجه به شرايط جدول مي‌خواهيم در هر بازي پيروز شويم.
در صجنه پنالتي، سيلوستري (دروزاه‌بان ورونا) به زلاتان گفت تو آخرين پناتي را از دست ندادي؟ ايبرا در اين رابطه مي‌گويد: او اشتباه نمي‌کند. من آخرين پنالتي را از دست دادم! بازي‌هاي زيادي داشتيم و زماني که خسته مي‌شويد هميشه ۱۰۰ درصد آماده نيستيد. خوشبختانه تعطيلات مربوط به بازي‌هاي ملي در پيش است زيرا به استراحت نياز دارم. آن هوشمندي و اراده را جلوي دروازه نداشتم. حس کردم مثل هميشه نبودم. بايد براي اهداف‌مان بازي کنيم. نمي‌شود تنها به زمين برويم و خوشحال باشيم. حداقل من اين گونه نيستم. فلسفه من اين نيست.
زلاتان هفته گذشته يک عکس از خودش با پيراهن سوئد منتشر کرد که باعث شائبه بازگشتش به تيم ملي سوئد شد اما او مي‌گويد: خير دوباره دعوت نشدم. تنها مي‌خواستم احساس مردم سوئد را برانگيزم.
مهاجم ميلان در ادامه افزود:  ناراحتي بابت دقايق بازي؟ مربي مي‌تواند به من بگويد تنها ۴۵ دقيقه بازي مي‌کنم. من يک بازيکن حرفه‌اي هستم و به آن جواب مثبت مي‌دهم. زماني که در منچستر بودم سخت بود تا پنجشنبه بازي کنم و سپس ريکاوري. پس از مصدوميت مانند يک بچه بودم. دلتنگي براي توپ طلا يا جوايز انفرادي؟ خير. افتخارات اين گونه خوب هستند اما به آن‌ها نياز ندارم تا حس قدرت داشته باشم. من بازي مي‌کنم و سعي دارم تا به هم‌تيمي‌هايم کمک کنم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد