آخرین خبر/ به نظر می‌رسد سرمربی شهرخودرو در تصمیمش مبنی بر خداحافظی از مستطیل سبز تجدید نظر کرده است.
به گزارش فوتبالی، مهدی رحمتی در اولین مصاحبه‌اش بعد از انتخاب به عنوان سرمربی خودرو اعلام کرد در لیگ قهرمانان آسیا بازی خواهد کرد و در لیگ بیستم هم احتمال بازی کردنش وجود دارد اما رحمتی در لیگ قهرمانان علیرغم اینکه با لباس گلری تمرین کرد، درون دروازه شهرخودرو قرار نگرفت و از روی سکوها تیمش را هدایت کرد.
اشکان نامداری مربی دروازه‌بان‌های شهرخودرو درباره دلیل بازی نکردن رحمتی گفته بود که او به خاطر درد زانویش امکان بازی در لیگ قهرمانان را پیدا نکرده است.
رحمتی از روزی که قرارداد سرمربیگری‌اش با شهرخودرو را امضا کرد، دیگر به عنوان دروازه‌بان با این تیم تمرین نکرد به خصوص آنکه میلاد فراهانی دوباره به مشهد برگشته بود تا درون دروازه شهرخودرو قرار بگیرد.
 در اولین بازی شهرخودرو در لیگ بیستم، میلاد فراهانی درون دروازه این تیم قرار گرفت.
با اینکه رحمتی 23 مهرماه در صفحه اینستاگرامش از خداحافظی با دنیای فوتبال به عنوان بازیکن خبر داده بود اما انگار او بدش نمی‌آید دوباره درون دروازه شهرخودرو قرار بگیرد.
رحمتی در مصاحبه‌ای که با روزنامه همشهری داشته درباره اینکه آیا دوباره دروازه‌بانی خواهد کرد گفته است: باید ببینم شرایط در آینده چگونه پیش خواهد رفت. فعلا درگیر مسائل تیم هستم ولی اگر زانویم اجازه بدهد و در این زمینه مصدومیت و مشکلی نداشته باشم، ان شاءالله بازی خواهم کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید