آخرين خبر/ به نظر مي‌رسد سرمربي شهرخودرو در تصميمش مبني بر خداحافظي از مستطيل سبز تجديد نظر کرده است.
به گزارش فوتبالي، مهدي رحمتي در اولين مصاحبه‌اش بعد از انتخاب به عنوان سرمربي خودرو اعلام کرد در ليگ قهرمانان آسيا بازي خواهد کرد و در ليگ بيستم هم احتمال بازي کردنش وجود دارد اما رحمتي در ليگ قهرمانان عليرغم اينکه با لباس گلري تمرين کرد، درون دروازه شهرخودرو قرار نگرفت و از روي سکوها تيمش را هدايت کرد.
اشکان نامداري مربي دروازه‌بان‌هاي شهرخودرو درباره دليل بازي نکردن رحمتي گفته بود که او به خاطر درد زانويش امکان بازي در ليگ قهرمانان را پيدا نکرده است.
رحمتي از روزي که قرارداد سرمربيگري‌اش با شهرخودرو را امضا کرد، ديگر به عنوان دروازه‌بان با اين تيم تمرين نکرد به خصوص آنکه ميلاد فراهاني دوباره به مشهد برگشته بود تا درون دروازه شهرخودرو قرار بگيرد.
 در اولين بازي شهرخودرو در ليگ بيستم، ميلاد فراهاني درون دروازه اين تيم قرار گرفت.
با اينکه رحمتي 23 مهرماه در صفحه اينستاگرامش از خداحافظي با دنياي فوتبال به عنوان بازيکن خبر داده بود اما انگار او بدش نمي‌آيد دوباره درون دروازه شهرخودرو قرار بگيرد.
رحمتي در مصاحبه‌اي که با روزنامه همشهري داشته درباره اينکه آيا دوباره دروازه‌باني خواهد کرد گفته است: بايد ببينم شرايط در آينده چگونه پيش خواهد رفت. فعلا درگير مسائل تيم هستم ولي اگر زانويم اجازه بدهد و در اين زمينه مصدوميت و مشکلي نداشته باشم، ان شاءالله بازي خواهم کرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد