آخرين خبر/ همکاري پيمان بابايي و باشگاه ماشين سازي در چند ماه اخير پيچيدگي هاي زيادي داشته است و هنوز مشخص نيست او در ليگ بيستم با پيراهن ماشين سازي به ميدان مي رود يا نه.
به گزارش فوتبالي، بابايي که بازيکن ماشين سازي است سال گذشته به صورت قرضي در تيم سومقاييت آذربايجان توپ زد. حال در بازگشت به ايران چندان علاقه اي براي ادامه همکاري با ماشين سازي ندارد و حتي مدتي در تمرينات تراکتور شرکت کرد و در نهايت بعد از اينکه با تراکتور به توافق نرسيد به ماشين سازي برگشت اما بابايي چند روزي است که از دسترس مديران ماشين سازي خارج شده و در بازي اول اين تيم برابر شهرخودرو حضور نداشت.
سيدمحمد علوي مديرعامل باشگاه ماشين سازي صبح امروز در گفتگو با سايت اين باشگاه اعلام کرد:«  قبل از حضور بنده در راس مديريت اين باشگاه صحبت هاي فيمابين دو باشگاه ماشين و تراکتور انجام و اين باشگاه رضايت خود را براي انتقال بابايي به تراکتور اعلام کرده بود ولي در رسانه‌ها خبري مبني بر مذاکره اين بازيکن با تيمي غير از تراکتور، که مورد تائيد ماشين سازي نبود منتشر شد.»
به نظر مي رسد بعد از محروميت 6 ماهه عيسي آل کثير از حضور در بازي ها، بابايي قصد حضور در پرسپوليس را دارد و بايد ديد واکنش پرسپوليسي ها به اخبار منتشر شده در خصوص بابايي چه خواهد بود. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد