آخرین خبر/ همکاری پیمان بابایی و باشگاه ماشین سازی در چند ماه اخیر پیچیدگی های زیادی داشته است و هنوز مشخص نیست او در لیگ بیستم با پیراهن ماشین سازی به میدان می رود یا نه.
به گزارش فوتبالی، بابایی که بازیکن ماشین سازی است سال گذشته به صورت قرضی در تیم سومقاییت آذربایجان توپ زد. حال در بازگشت به ایران چندان علاقه ای برای ادامه همکاری با ماشین سازی ندارد و حتی مدتی در تمرینات تراکتور شرکت کرد و در نهایت بعد از اینکه با تراکتور به توافق نرسید به ماشین سازی برگشت اما بابایی چند روزی است که از دسترس مدیران ماشین سازی خارج شده و در بازی اول این تیم برابر شهرخودرو حضور نداشت.
سیدمحمد علوی مدیرعامل باشگاه ماشین سازی صبح امروز در گفتگو با سایت این باشگاه اعلام کرد:«  قبل از حضور بنده در راس مدیریت این باشگاه صحبت های فیمابین دو باشگاه ماشین و تراکتور انجام و این باشگاه رضایت خود را برای انتقال بابایی به تراکتور اعلام کرده بود ولی در رسانه‌ها خبری مبنی بر مذاکره این بازیکن با تیمی غیر از تراکتور، که مورد تائید ماشین سازی نبود منتشر شد.»
به نظر می رسد بعد از محرومیت 6 ماهه عیسی آل کثیر از حضور در بازی ها، بابایی قصد حضور در پرسپولیس را دارد و باید دید واکنش پرسپولیسی ها به اخبار منتشر شده در خصوص بابایی چه خواهد بود. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید