ورزش 3/ يونس شاکري مي‌گويد گل‌گهر زودتر از ساير تيم‌ها تمريناتش را شروع کرده و زودتر از ساير تيم‌ها به مرز آمادگي رسيده است.
يونس شاکري مهاجم تيم فوتبال گل‌گهر سيرجان شروع درخشاني در ليگ بيستم شد و در جريان پيروزي 3 بر 1 مقابل سپاهان موفق به ثبت يک گل و يک پاس گل شد.
مهاجم بلندقامت آبي‌پوشان سيرجاني که تبحر بالايي در نبردهاي هوايي دارد و پاس گل اول گل‌گهر هم با ضربه سر او براي سعيد صادقي فراهم شد، در گفتگويي با "ورزش سه"، در مورد پيروزي تيمش در هفته اول مسابقات اينطور حرف هايش را آغاز کرد و گفت:« بازي سختي بود. مي‌دانيد که سپاهان هم شرايط خوبي دارد و سال ها بازيکنان اين تيم در کنار هم بازي مي‌کنند. البته ما هم تيم خوبي و منسجمي داريم. دنبال کسب يک رتبه خوب در ليگ هستيم و مي‌خواهيم سهميه آسيايي بگيريم.»
از شاکري که در رابطه با کسب سهميه آسيايي حرف زد، در رابطه با روياي قهرماني بازيکنان تيم پرسيديم و او در اين مورد بيان کرد:« چرا که نشود. تيم خوبي داريم. بازيکنان خوبي داريم. در هر پست حداقل دو بازيکن خوب داريم. رقابت و رفاقت در تيممان توامان وجود دارد.»
مهاجم سابق پرسپوليس و شهرخودرو سپس با اشاره به آماده سازي گل گهر افزود:« شاکله فصل قبل تيم ما حفظ شده است و چند بازيکن هم اضافه شده اند و توانسته‌اند به خوبي خودشان را هماهنگ کنند.  از تمام تيم‌ها زودتر شروع کرديم و فقط به در بازي هاي دوستانه به پرسپوليس باختيم که محک بسيار خوبي بود. با اين بازي بهتر از قبل، نقاط ضعف و قوتمان را شناختيم.»  
از شاکري در رابطه با عملکرد خودش پرسيديم و او گفت:« هر کسي در تيم آقاي قلعه نويي باشد، دوست دارد، آقاي گل بشود. بازي تهاجمي مي‌کنيم و در سيستمي که داريم، توپ زياد به من مي‌رسد. الان زود در اين مورد حرف زد، ولي به آقاي گلي در ايران که به نظرم زياد هم سخت نيست، فکر مي‌کنم. از اين چهت مي‌گويم سخت نيست که مثلا شما مي‎‌توانيد با 15 گل آقاي گل شويد و نياز نيست مثل ليگ هاي اروپايي 20 يا 25 گل بزنيد.»
او در واکنش به اين موضوع که يکي از رقباي او در اين مسير احتمالا گادوين منشا خواهد بود که او هم عمکرد خوبي در مقابل سپاهان داشت، با خنده ادامه داد:« بله حتما. کلا در تمرين هم هم با منشا کَل کَل مي‌کنيم.»
شاکري در مورد شرايط خودش نيز اينطور حرف زد:« آرامشي که اينجا دارم، خيلي مهم است و در تيم‌هاي قبلي‌ام نداشتم. در تيم قبلي اگر يک روز بد بودي، روزهاي خوبت فراموش مي شد. مردم سيرجان ولي خيلي من به من لطف دارند و من هم سعي مي‌کنم اين لطف و محبت را با تلاش و بازي‌هاي خوبم جبران کنم.»
مهاجم گل‌گهر سپس در پاسخ به اين سوال که آيا اميرقلعه‌نويي حرفي در مورد مصاف با سپاهان، تيم گذشته‌اش به بازيکنان زده يا خير، گفت:« اميرخان دو سال آنجا بود. به ما چيزي نگفت ولي به نظرم در ذهنش اين موضوع وجود داشت. شايد خيلي بي مهري ها به او شد و شايستگي ايشان در اين بازي به طور کامل مشخص شد.»
سوال پاياني در مورد بازي بعدي گل‌گهري‌ها مقابل مس رفسنجان بود و شاکري در اين مورد اينطور توضيح داد:« دربي کرمان را در پيش داريم. کل تيم مس رفسنجان به غير از يکي دو بازيکن تغيير کرده است. يک بازي هم با آنها انجام داده ايم و مي‌دانيم بازي سختي در پيش داريم. کلا بازي آسان وجود ندارد و مس هم مقابل استقلال بازي خوبي انجام داد. بايد با تمام وجودمان وارد اين بازي شويم.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد