فارس/ مربي دروازه بانان سابق پرسپوليس گفت: وقتي براي دريافت مطالباتم به شکوري زنگ زدم به من گفت از پرسپوليس شکايت کن.
محسن سيدي درباره آخرين وضعيت دريافت مطالباتش از باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: طبق توافقي که در زمان مديريت انصاري فرد با باشگاه پرسپوليس انجام دادم، قرار شد مبلغ 130 ميليون تومان به من پرداخت شود و به اين شرط چنين مبلغي را قبول کردم که پول تا پايان سال 98 به من پرداخت شود. با اين وجود پس از رفت و آمدهاي مکرر از شمال به تهران در نهايت مرداد 99 پنجاه درصد از اين مبلغ را در زمان مديريت مهدي رسول پناه دريافت کردم.
وي افزود: بعد از آن در هرتماسي که با آقايان رغبتي و رسول پناه داشتم، مدام وعده دادند بقيه طلب مرا در هفته هاي اينده پرداخت کنند و جالب است از زمان توافق من با انصاري فرد دو مديرعامل در باشگاه پرسپوليس تغيير کردند اما اين مبلغ ناچيز تسويه نشد.
مربي دروازه بان هاي پرسپوليس در زمان سرمربيگري گابريل کالدرون ادامه داد: من فقط تا روزي که در باشگاه فعاليت داشتم حق و حقوق خود را طلب کردم. صبح يکشنبه براي پيگيري دريافت باقي مانده همين طلب تلفني با ابراهيم شکوري که خودش از جنس فوتبال است  صحبت کردم اما وي تاکيد داشت براي دريافت طلبت از پرسپوليس شکايت کن. من هم وقتي ديدم معاون باشگاه اينگونه به شکايت اصرار دارد، يک سال بعد از جدايي ام تصميم گرفتم برخلاف ميل باطني ام رفتار کرده و از پرسپوليس شکايت کنم.
سيدي خاطرنشان کرد: بايد به هواداران محترم پرسپوليس بگويم واقعيت اين است متاسفانه مديران اين باشگاه هم مانند برخي ديگر از مسئولان ساير بخش هاي کشور پوپوليسم، سياه کار و عوام فريب بوده و فقط دنبال فريب دادن افکار عمومي بخصوص طرفداران اين تيم بزرگ هستند. در اين موضوع تفاوتي هم ندارد مديريت باشگاه دست فوتبالي ها باشد يا غير فوتبالي ها.
وي افزود: اين افراد دروغگو، ترسو و بزدل هستند و اختيار کار دست خودشان نيست. امروز واقعا تعجب کردم که مديري فوتبالي مثل ابراهيم شکوري با صراحت کامل راه شکايت کردن را به من نشان داد. بابت اين موضوع واقعا ناراحت هستم اما اين را بگويم در 6 ماه فعاليت خود در باشگاه بزرگ پرسپوليس اتفاقاتي را تجربه کردم که براي من تعجب آور بود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد