باشگاه خبرنگاران/ سرمربي سابق تيم فوتبال پيکان، درباره جدايي خود از اين باشگاه، شرايط تيم ملي فوتبال کشورمان براي صعود به جام جهاني و مسائل مربوط به فدراسيون فوتبال توضيحاتي را ارائه کرد.
عبدالله ويسي، سرمربي سابق تيم فوتبال پيکان درباره برگزاري مسابقات پيشکسوتان فوتبال گفت: دوستان ما به احترام شهيد تهراني مقدم از خوزستان به تهران آمده‌اند و من نيز در تهران بودم. يک بازي را واگذار کرديم و امروز با تيم فوتبال پيشکسوتان استقلال بازي داريم که براي ما خيلي مهم است؛ زيرا اگر ببريم صعود مي‌کنيم و اگر ببازيم هم حذف مي‌شويم.  
او درباره جدايي خود از تيم فوتبال پيکان گفت: جدايي من از تيم فوتبال پيکان اتفاق افتاده است و بهتر است ديگر درباره اين مسائل صحبت نکنيم. ديگر از شرايط تيم فوتبال پيکان خبر ندارم و تارتار، سرمربي اين تيم شده است که اميدوارم موفق شود. هنوز از اين تيم مطالباتي دارم که اميدوارم براي دريافت آن به مشکل نخورم و اتفاق بدي رخ ندهد.  
ويسي درباره تغييرات ايجاد شده در اساسنامه فدراسيون فوتبال گفت: هر کسي نظري دارد. من هنوز اساسنامه جديد را نديده‌ام، اما اگر ورزشکاران و پيشکسوتان در امور فدراسيون مشارکت بيشتري داشته باشند، اتفاقات بهتري رخ خواهد داد.  
سرمربي سابق تيم فوتبال پيکان، درباره شرايط تيم ملي فوتبال کشورمان براي صعود به جام جهاني گفت: تيم ملي، بازي‌هاي سخت و خطرناکي در پيش دارد، اما اميدوارم با همت بازيکنان و دعاي خير مردم تيم ملي به جام جهاني صعود کند.
او در واکنش به محروميت منتقدان فدراسيون فوتبال گفت: متاسفانه تمام جامعه ما اين طور است و نمي‌توانيم انتقاد کنيم. تا انتقاد مي‌کنيم، فکر مي‌کنند که ما دشمن هستيم و مي‌خواهيم همه چيز را خراب کنيم. اين رويه در تمام دنيا وجود دارد. اگر يک نفر از من انتقاد کند، دليل نمي‌شود که بخواهد من را خراب کند. اگر انتقاد باعث پيشرفت شود، خيلي عالي است؛ اما متاسفانه به ما برمي خورد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد