تسنيم/ مهاجم هلندي تيم فوتبال ليون فرانسه به شايعه جدايي‌اش از اين تيم براي پيوستن به بارسلونا دامن زد.
ممفيس دپاي مي‌گويد که نمي‌تواند قول بدهد که تا پايان اين فصل به بازي در تيم ليون فرانسه ادامه مي‌دهد.
دپاي در تابستان از بارسلونا پيشنهاد داشت و با اينکه خودش آن را پذيرفت، ليون با انتقالش مخالفت کرد چرا که بارسلونا حاضر نبود رقمي که اين باشگاه مي‌خواست را بپردازد. او اما در پايان فصل بازيکن آزاد مي‌شود و در آن زمان بدون توجه به خواسته ليون مي‌تواند از اين تيم جدا شود و بدون اينکه پولي به تيم فرانسوي برسد، به هر تيمي که مي‌خواهد بپيوندد. به همين دليل بازار ژانويه آخرين فرصت ليون براي فروش اوست و مهاجم هلندي هم احتمال جدايي‌اش از اين تيم را رد نکرد.
گفته مي‌شود رونالد کومان سرمربي هلندي بارسلونا به شدت مترصد جذب هموطن خود در ليون است به خصوص بعد از آنکه آنسو فاتي را به دليل مصدوميت از دست داده و ممکن است تا سه ماه ديگر هم او را در اختيار نداشته باشد.
دپاي درباره احتمال خروجش از ليون گفت: اين سؤال که آيا من در ليون مي‌مانم را خيلي‌ها مي‌پرسند اما من هيچ قولي که مطمئن نيستم بتوانم به آن عمل کنم را به کسي نمي‌دهم. فکر مي‌کنم که ليون الان بايد از حضورم در اين تيم استفاده کند و من هم بايد از حضورم در اين تيم بهره ببرم. اين هم همان کاري است که سعي دارم هر روز انجام دهم. مي‌توانيد اين را از آنهايي که در کنارم هستند بپرسيد. من تمرين کردن و مثبت انديشي را دوست دارم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد