آخرين خبر/ ساموئل اتوئو مهاجم کامروني سابق بارسلونا سکوتش را در مورد سانحه رانندگي اخير در کامرون شکست.
به گزارش فوتبالي، اتوئو تصادف شديدي با يک اتوبوس در منطقه انکونگسامبا داشت. اتوئو با يک ضربه نه چندان شديد در سرش مواجه شد اما به هيچ وجه شرايط وي وخيم نشده بود. او حالا در پيامي اينستاگرامي از  خداوند تشکر کرده که اين مصدوميت به او صدمه اي نرسانده است.
بازيکن اسبق رئال مادريد و بارسلونا در زمان اين حادثه در زمان بازگشت از مراسم ازدواج برادر کوچکش بود. وي نوشته است:" پيوند مقدس برادر کوچک و عزيزم اوليدر کاجي و همسر عزيزش (که از آنها متشکرم و برايشان آرزوي خوشبختي را دارم) براي من فرصتي بود تا احساسات زيادي را درک کنم و باعث افتخار بود که به شرق کشورم کامرون رفتم و لحظات بي نظيري را تجربه کردم. در مسير بازگشت، با يک تصادف رانندگي ناخوشايند مواجه شدم که تقريبا باعث شد تا رقص هاي روز قبلش را فراموش کنم. اما مي خواهم خيال شما را راحت کنم، حالم خوب است. ممنون از خداوند که به شکل معجزه آسايي بدون صدمه از اين حادثه خارج شدم. از پيام هاي پرشمار شما بسيار تشکر مي کنم."
بسياري از هواداران با توجه به تصاوير منتشر شده از خودروي اتوئو نگران بودند که او دچار صدمات شديدي شده باشد اما خوشبختانه مشکلي براي وي ايجاد نشده است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد