آخرین خبر/ پرسپولیس در فصل گذشته و زمانی که بازی های این تیم به دفاع چند لایه حریفان برخورد می کرد و به نوعی بازی گره می خورد هافبک مهاجم تاثیر گذار این تیم کار را برای قرمزها به نتیجه می رساند بازیکنی که جای خالی او در ترکیب تیم کاملا احساس می شود.
به گزارش فوتبالی، اگر نمایش این هفته پرسپولیس روبه‌روی سایپا را با مسابقه اول فصل گذشته این تیم با پارس جنوبی جم مقایسه کنیم، متوجه یک حقیقت بزرگ می‌شویم. اینکه پرسپولیس در فرم بازی و کیفیت ارائه شده، تیم بهتری بوده اما یک بازیکن تاثیرگذار و کلیدی برای عوض کردن نتیجه نداشته است. 
فصل گذشته قرمزها به بردهای یک هیچ عادت کرده و مهدی ترابی، نقش بسیار مهمی در آن پیروزی‌ها داشت. تصور آن تیم بدون مهدی، عملا غیرممکن بود. شاید اگر ترابی و گل‌های سه امتیازی‌اش را از پرسپولیس می‌گرفتند، آن تیم فصل را در رده‌های میانی جدول به پایان می‌رساند. 
حالا دیگر پرسپولیس اصلی‌ترین مهره‌هایش برای تغییر فاز بازی‌ها یعنی ترابی و علیپور را از دست داده است. این نفرات فعلی هم مهره‌های خوبی هستند و می‌توانند کارهای بزرگی انجام بدهند اما در یک لیگ فرسایشی، بازیکنانی مثل ترابی اهمیتی انکارنشدنی برای تیم‌شان دارند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید