ورزش 3/ مدافع مياني تيم فوتبال ذوب‌آهن مي‌گويد اين تيم بازيکنان زيادي را از دست داده و براي هماهنگي به زمان نياز دارد.
وحيد محمدزاده مدافع تيم فوتبال ذوب‌آهن در رابطه با نمايش خوب سبزپوشان اصفهاني در ديدار اول بيان کرد: قبل از بازي ما را از پيش باخته مي دانستند. خب به هر حال بازيکن‌هاي زيادي از جمع جداشده‌اند و اکثرشان بازيکن فيکس بود‌ه‌اند. نياز به زمان براي هماهنگي داريم.
محمدزاده سپس در رابطه با بازي بيان کرد: بازي خيلي خوبي بود. فولاد تيمي خوب و قوي دارد، که کادر مديريتي قوي‌اي هم بالاي سر  اين تيم وجود دارد. اين تيم را در ميان گزينه هاي قهرماني مي‌دانم. نيمه اول آنها بهتر بودند ولي نيمه دوم ما بهتر بوديم و دو گل هم زديم.
بخش بعدي حرف هاي محمدزاده گلايه از تکرار اشتباهات داوري عليه ذوب آهن بود و اضافه کرد: خسته شديم از بس هر سال در مورد مسائل داوري صحبت کرديم. قطعا قصد و غرضي نيست؛ اين را مي دانيم. ولي پارسال خيلي امتياز از ما گرفته شد و امسال هم دوباره اين اتفاق در حال رخ دادن است. اين اشتباه فاحشي بود، که از داور با کيفيت مسابقه بعيد بود ولي به هر حال رخ داد و 2 امتيازي که در جيب ما بود، از ما گرفتند. متاسفانه دقيقه 95 نتيجه بازي را تغيير دادند.

او سپس با اشاره به اهميت کسب پيروزي در بازي هاي اول ليگ تاکيد کرد: به هر حال تيمي که بازي‌هاي اول را خوب شروع کند، مي تواند فصل خوبي داشته باشد. اين سه امتياز حياتي بود. در بازي هاي بعدي هم نمي خواهيم کسي به نفع ما سوت بزند، فقط مي خواهيم اين اشتباهات نه براي ما و نه براي تيم‌هاي ديگر رخ ندهد. اين اشتباه من را ياد اشتباهات سال گذشته و بازي با ماشين سازي انداخت.
از محمدزاده پرسيديم که آيا اين نمايش خوب ذوب آهن در ليگ بيستم ادامه دار خواهد بود يا خير که او گفت: ذوب آهن هميشه به غير از پارسال که بد نتيجه گرفتيم، در ليگ اسم و رسم داشته است. همه به کيفيت اين تيم واقف هستند. امسال هم با شرايطي که ايجاد شده و بازيکنان زيادي تغيير کرده اند، براي بهتر بازي کردن نياز به زمان داريم.
او در مورد شرايط تيم پيش از اين بازي نيز توضيح داد: متاسفانه ما نبي زاده را قبل از بازي از دست داديم و چند بازيکن را به دليل مصدوميت نداشتيم. مهرداد قنبري هم سه هفته مصدوم است. حدادي فر هم يک هفته تمرين نکرده بود. شرايط ايده آل نبود. معمولا در بازي هاي اول هيچ تيمي کيفيت مورد نظر خود را ندارد، ولي رفته رفته شرايط بهتر مي شود.
محمدزاده در رابطه با ديدار برابر ماشين سازي که با سه گل مقابل شهرخودرو در هفته اول شکست خورد، اضافه کرد: ماشين سازي هم شرايط ما را دارد. آنها هم تغييرات زيادي داشته اند. تيم خوبي دارند ولي مي رويم براي سه امتياز. بازي اصلا آساني نيست. چون  در بازي هايي که فکر مي کنيد راحت است، سه امتياز را از دست مي دهيد. سال گذشته ما خيلي از بازي ها را همينطور از دست داديم و مقابل پرسپوليس در آزادي به پيروزي رسيديم.
حرف هاي پاياني محمدزاده هم اينطور برزبان آمد: اميدوارم اين اشتباهات داوري دست از سر ذوب آهن بردارد. اينکه دقيقه 95 نتيجه بازي عوض شود، براي ما مثل باخت است. اين برد مي توانست روحيه ما را بالا ببرد. اميدوارم ديگر شاهد اين اشتباهات نباشيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد