آخرين خبر/ ادينسون کاواني، مهاجم اروگوئه‌اي منچستريونايتد، به پارک ملي پيک ديستريکت در انگليس رفته است تا اوقات فراغت خود را آن‌جا سپري کرده و به طبيعت‌گردي بپردازد. اين پارک ملي که به شهر منچستر نزديک است، اولين پارک ملي انگلستان به‌شمار مي‌رود که از سال 1951 به‌عنوان پارک ملي به رسميت شناخته شده است.
به گزارش فوتبالي، کاواني در بازي قبلي منچستريونايتد مقابل اورتون يکي از 3 گل تيمش را به ثمر رساند و در پيروزي مهم تيمش نقش داشت. مهاجم اروگوئه‌اي که به طبيعت‌گردي مشغول شده است با انتشار اين تصوير نوشت:"هيچ چيز زيباتر از طبيعت نيست" او چندي پيش به همراه دوستانش به رانندگي در اطراف شهر منچستر پرداخته بود.
 ادينسون کاواني در پنجره نقل و انتقالاتي قبلي به صورت بازيکن آزاد به جمع شياطين سرخ پيوست. او سال‌ها در پاريسن ژرمن بود و تبديل به بهترين گلزن تاريخ اين باشگاه شده بود اما پس از پايان قراردادش با اين تيم در سال 2020 ديگر تمديد نکرد و تبديل به بازيکن آزاد شد و در نهايت راهي منچستريونايتد شد. به نظر مي‌رسد که ادينسون کاواني علاوه بر رضايتي که از حضور در باشگاه منچستريونايتد دارد از حضور در اين شهر نيز خوشحال است و اوقات فراغت خود را به طبيعت‌گردي در انگليس مي‌پردازد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد