آخرین خبر/ ادینسون کاوانی، مهاجم اروگوئه‌ای منچستریونایتد، به پارک ملی پیک دیستریکت در انگلیس رفته است تا اوقات فراغت خود را آن‌جا سپری کرده و به طبیعت‌گردی بپردازد. این پارک ملی که به شهر منچستر نزدیک است، اولین پارک ملی انگلستان به‌شمار می‌رود که از سال 1951 به‌عنوان پارک ملی به رسمیت شناخته شده است.
به گزارش فوتبالی، کاوانی در بازی قبلی منچستریونایتد مقابل اورتون یکی از 3 گل تیمش را به ثمر رساند و در پیروزی مهم تیمش نقش داشت. مهاجم اروگوئه‌ای که به طبیعت‌گردی مشغول شده است با انتشار این تصویر نوشت:"هیچ چیز زیباتر از طبیعت نیست" او چندی پیش به همراه دوستانش به رانندگی در اطراف شهر منچستر پرداخته بود.
 ادینسون کاوانی در پنجره نقل و انتقالاتی قبلی به صورت بازیکن آزاد به جمع شیاطین سرخ پیوست. او سال‌ها در پاریسن ژرمن بود و تبدیل به بهترین گلزن تاریخ این باشگاه شده بود اما پس از پایان قراردادش با این تیم در سال 2020 دیگر تمدید نکرد و تبدیل به بازیکن آزاد شد و در نهایت راهی منچستریونایتد شد. به نظر می‌رسد که ادینسون کاوانی علاوه بر رضایتی که از حضور در باشگاه منچستریونایتد دارد از حضور در این شهر نیز خوشحال است و اوقات فراغت خود را به طبیعت‌گردی در انگلیس می‌پردازد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید