آخرين خبر/ رئال مادريد با نتيجه 4 بر 1 مقابل والنسيا شکست خورد. اين بازي بدترين باخت زيدان در رئال مادريد بود چرا که تاکنون با چنين نتيجه‌اي در کل دوران حضورش در رئال مادريد شکست نخورده بود. از زمان بازگشت زيدان به رئال مادريد، اين تيم در 10 بازي بازنده بوده است و در تمامي اين 10 بازي مارسلو در ترکيب رئال مادريد فيکس بوده است.
به گزارش فوتبالي، مارسلو، مدافع‌چپ کهنه‌کار برزيلي، از ابتداي فصل 2019/20 جايگاه ثابت خود را در پست دفاع‌چپ رئال مادريد از دست داد و آن را به فرلاند مندي واگذار کرد. اکنون مارسلو مجددا توسط زيدان در ترکيب رئال مادريد مقابل والنسيا قرار گرفت که با شکست رئال مادريد و عملکرد ضعيف مارسلو همراه شد. اين بازيکن از زماني که زيدان مجددا به رئال مادريد برگشته، در 10 بازي که رئال مادريد بازنده بوده است، فيکس بوده. مسئله‌اي که نشان دهنده افت مارسلو و از دست دادن فرم سابقش است.
در اين فصل از رقابت‌ها رئال مادريد در سه بازي مقابل کاديز، شاختار و والنسيا شکست خورد که مارسلو در تمام اين بازي‌ها فيکس بود و عملکرد ضعيفي داشت. به نظر مي‌رسد که اين بازيکن تبديل به گربه سياه باخت هاي رئال مادريد شده و حضورش در ترکيب، شکست را براي تيم زيدان به ارمغان مي‌آورد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد