طرفداري/ از همان ابتدا هم مشخص بود نتيجه پروژه اصلاح قرارداد بازيکنان استقلال چيزي به جز شکست نيست
 فسخ قرارداد شاهين طاهرخاني نشان مي دهد پروژه اصلاح قرارداد بازيکنان استقلال يک رويه شکست خورده است.
 احمد سعادتمند در دوران مديريت خود مبلغ قرارداد تعدادي از بازيکنان استقلال که قراداد داشتند را به شکل محسوسي افزايش داد چراکه اعتقاد داشت ارزش پول سقوط کرده و بازيکن حق دارد با شرايط تازه، دستمزد جديد طلب کند. افزايش اين قرارداها مخالفت وزارت ورزش را در پي داشت و از طرف ديگر قراردادهاي نامتعارفي که با برخي از بازيکنان اين تيم بسته شد، باعث شد مديران فعلي باشگاه ادعا کنند قصد بازنگري و اصلاح آن را دارند.
 در اولين اقدام باشگاه استقلال به سراغ شاهين طاهرخاني رفت، بازيکني که قراردادش با اين باشگاه 5 برابر افزايش پيدا کرد و حالا مديران باشگاه اميدوار بودند که بتوانند اين بازيکن را راضي به تخفيف کنند، با اين حال نتيجه اين مساله چيزي به جز فسخ قرارداد اين مدافع جوان نشد.
حالا به نظر مي رسد مديران باشگاه براي عملي کردن پروژه خود اين بار بايد سراغ بازيکنان دانه درشت تر بروند و طبيعي است هيچ يک از بازيکناني که تازه با استقلال قرارداد امضا کردند و يا قرارداد خود را تمديد کردند راضي نمي شوند به سادگي به باشگاه تخفيف بدهند و ممکن است همان تصميمي که طاهرخاني گرفت را بازيکنان تاثيرگذار تيم هم بگيرند.
آنچه مسلم است اين احمد سعادتمند بود که از ابتدا نبايد با بازيکنان استقلال قرارداد خارج از عرف امضا مي کرد اما حالا که اين اتفاق رخ داده است اصلاح قرارداد آنها مي تواند پيامدهاي خطرناکي براي باشگاه داشته باشد.
 شاهين طاهرخاني در فصل نقل و انتقالات با مراجعه به باشگاه ادعا کرد پيشنهاد خارجي دارد و رقم قراردادش به شدت پايين است چرا که به عنوان بازيکن اميد با او قرارداد بسته بودند. گويا احمد سعادتمند هم براي حفظ او، تصميم به اصلاح مبلغ قراردادش گرفت. 
 شاهين طاهرخاني، عارف غلامي، مهدي قائدي، وريا غفوري و ... بازيکناني هستند که با وجود داشتن قرارداد بلند مدت با استقلال، مبلغ دستمزدشان در پي توافق با سعادتمند افزايش يافت و حالا در قدم اول شاهين طاهرخاني حاضر نشده به همان قرارداد قبلي برگردد و بايد ديد بقيه چه تصميمي مي گيرند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد