طرفداری/ از همان ابتدا هم مشخص بود نتیجه پروژه اصلاح قرارداد بازیکنان استقلال چیزی به جز شکست نیست
 فسخ قرارداد شاهین طاهرخانی نشان می دهد پروژه اصلاح قرارداد بازیکنان استقلال یک رویه شکست خورده است.
 احمد سعادتمند در دوران مدیریت خود مبلغ قرارداد تعدادی از بازیکنان استقلال که قراداد داشتند را به شکل محسوسی افزایش داد چراکه اعتقاد داشت ارزش پول سقوط کرده و بازیکن حق دارد با شرایط تازه، دستمزد جدید طلب کند. افزایش این قرارداها مخالفت وزارت ورزش را در پی داشت و از طرف دیگر قراردادهای نامتعارفی که با برخی از بازیکنان این تیم بسته شد، باعث شد مدیران فعلی باشگاه ادعا کنند قصد بازنگری و اصلاح آن را دارند.
 در اولین اقدام باشگاه استقلال به سراغ شاهین طاهرخانی رفت، بازیکنی که قراردادش با این باشگاه 5 برابر افزایش پیدا کرد و حالا مدیران باشگاه امیدوار بودند که بتوانند این بازیکن را راضی به تخفیف کنند، با این حال نتیجه این مساله چیزی به جز فسخ قرارداد این مدافع جوان نشد.
حالا به نظر می رسد مدیران باشگاه برای عملی کردن پروژه خود این بار باید سراغ بازیکنان دانه درشت تر بروند و طبیعی است هیچ یک از بازیکنانی که تازه با استقلال قرارداد امضا کردند و یا قرارداد خود را تمدید کردند راضی نمی شوند به سادگی به باشگاه تخفیف بدهند و ممکن است همان تصمیمی که طاهرخانی گرفت را بازیکنان تاثیرگذار تیم هم بگیرند.
آنچه مسلم است این احمد سعادتمند بود که از ابتدا نباید با بازیکنان استقلال قرارداد خارج از عرف امضا می کرد اما حالا که این اتفاق رخ داده است اصلاح قرارداد آنها می تواند پیامدهای خطرناکی برای باشگاه داشته باشد.
 شاهین طاهرخانی در فصل نقل و انتقالات با مراجعه به باشگاه ادعا کرد پیشنهاد خارجی دارد و رقم قراردادش به شدت پایین است چرا که به عنوان بازیکن امید با او قرارداد بسته بودند. گویا احمد سعادتمند هم برای حفظ او، تصمیم به اصلاح مبلغ قراردادش گرفت. 
 شاهین طاهرخانی، عارف غلامی، مهدی قائدی، وریا غفوری و ... بازیکنانی هستند که با وجود داشتن قرارداد بلند مدت با استقلال، مبلغ دستمزدشان در پی توافق با سعادتمند افزایش یافت و حالا در قدم اول شاهین طاهرخانی حاضر نشده به همان قرارداد قبلی برگردد و باید دید بقیه چه تصمیمی می گیرند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید