آخرين خبر/ شنيده مي شود مدافع استقلال پس از فسخ قرارداد با اين تيم، يکي از گزينه هاي پيوستن به قرمزپوشان شده است.
به گزارش فوتبالي، فصل نقل و انتقالات فوتبال ايران هنوز داغ دنبال مي شود و پس از انتقال محمد نادري از پرسپوليس به استقلال، شنيده شده که شاهين طاهرخاني در راه پيوستن به پرسپوليس قرار دارد و در ليست پرسپوليس قرار گرفته است.
امروز شاهين طاهرخاني به دليل عدم اصلاح مبلغ قراردادش، از باشگاه استقلال جدا شد و پس از جدايي، تمام عکس هاي خود با پيراهن استقلال را از صفحه شخصي خود در اينستاگرام پاک کرد! البته محمود فکري به يکباره تصميم گرفت او را کنار بگذارد و قرارداد طاهرخاني و استقلال دوطرفه فسخ شد.
او در زمان احمد سعادتمند، با مذاکره و توافق با او، مبلغ قراردادش را افزايش داده بود اما باشگاه استقلال از او خواسته بود که با همان قرارداد قبلي در اين تيم بماند که او حاضر به اين کار نشد و شنيده شده که او در ليست باشگاه پرسپوليس قرار گرفته است. 
بايد ديد که آيا او هم در اين فصل مانند محمد نادري که از پرسپوليس به استقلال آمد، به تيم رقيب خواهد پيوست و قرمزپوش خواهد شد يا مقصد وي تيم ديگري است. البته خود طاهرخاني هنوز تماسي به صورت مستقيم از پرسپوليس نداشته اما ظاهرا پرسپوليس قصد دارد با او مذاکره کند. طاهرخاني البته سهميه ليگ برتري محسوب مي شود و پرسپوليس بايد يک بازيکن ليگ برتري اش را از ليست کنار بگذارد که به احتمال بالا عيسي آل کثير خواهد بود.
طاهرخاني در حال حاضر مديربرنامه ندارد. او خودش هم باور نمي کرد توسط محمود فکري کنار گذاشته شود چرا که در بازيهاي دوستانه از او استفاده شده بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد