فارس/ بازيکن تيم فوتبال تراکتور گفت: تراکتور اين فصل مدعي اصلي قهرماني است و براي رسيدن به اين هدف پا به زمين مي گذارد.
سعيد واسعي درباره توقف تيم فوتبال تراکتور در هفته اول ليگ برتر مقابل نفت مسجد سليمان اظهار داشت: با تمام آمادگي براي کسب سه امتياز به زمين آمديم و انگيزه زيادي داشتيم اما به دلايل مختلف که مهم ترين آن شرايط نامناسب جوي و کيفيت زمين بود، نتوانستيم در اين بازي به برد برسيم. اميدوارم در ديدار بعدي با کسب سه امتياز ضمن جبران اين موضوع، دل هواداران مان را شاد کنيم.
وي درباره ادعاي عليرضا منصوريان مبني بر اينکه بازيکنان و کادرفني تراکتور طبق اعلام اداره هواشناسي تبريز تصور نمي‌کردند در آن ساعت آسمان اين شهر باراني باشد، گفت: آقاي منصوريان درست مي گويد زيرا طبق آمار کادرفني تيم ما از اداره هواشناسي قرار بود در ساعت مخصوصي باران بيايد اما از ساعت دو سه بعد از ظهر شاهد بارش باران و حتي برخي مواقع تگرگ بوديم. اين بارش تا شب هم طول کشيد و سبب شد جذابيت بازي کم شود. به نظر من تيم حريف هم تنها براي کسب يک امتياز به زمين آمده بود که به هدف هم رسيد.
بازيکن تيم تراکتور درباره صادر شدن مجوز بازي اش در آخرين ساعات باقي مانده تا شروع اين ديدار عنوان کرد: خيلي دوست داشتم از همان اولين ديدار ليگ براي تراکتور بازي کنم. هرچند متاسفانه کارت بازي برخي نفرات تيم صادر نشد اما خوشبختانه کارت من صادر شد. هرچند از اينکه نتوانستم براي تراکتور مثمرثمر باشم يا گل بزنم و پاس گل بدهم اما اميدوارم در ديدارهاي بعدي جبران کنم. با اين وجود به هواداران قول مي دهم امسال تراکتور تيمي خوب با بازيکنان بزرگ و کادرفني کاربلد دارد و به نتيجه هم مي رسد.
واسعي درباره ديدار بعدي تراکتور مقابل نساجي توضيح داد: نساجي تيم خوبي نشان داده که در بازي اول خود در زمين حريف، سه گل به ثمر رساند. تيم ما هم نيازي به تعريف و تمجيد ندارد و امسال شرايطش کاملا متفاوت است. در تمام بازي ها امتياز کامل را مي خواهيم و با درايت کادرفني هواداران مان خوشحال مي شوند. تراکتور اين فصل مدعي اصلي قهرماني است و براي رسيدن به اين هدف پا به زمين مي گذارد و به همين دليل سعي مي کنيم‌ امتياز تمام بازي ها را به دست آوريم.
وي درباره انتخاب تيم تراکتور به عنوان محبوب ترين باشگاه ايراني در نظرسنجي AFC گفت: به نظر من تراکتور در تمام ايران و حتي کشورهاي خارجي هم طرفداران پرشوري دارد. فکر مي کنم نيمي از ملت ايران ترک زبان هستند و همه تراکتور را دوست دارند. شنيده ام هواداران تيم هاي ديگر مي گويند در اين نظرسنجي تقلب شده اما اين موضوع از نظر من واقعيت ندارد زيرا هواداران تراکتور همه جا خود را نشان داده اند و به پرشورها معروف هستند. 
هافبک تيم تراکتور درباره اينکه آيا مي تواند از اين تيم بار ديگر خود را به تيم ملي برساند، عنوان کرد: قطعا همين طور است زيرا به تراکتور آمده ام که تيم بزرگي است و با کمک اين تيم و هواداران عزيزمان مي خواهم گام هاي بلندي برداشته و لباس تيم ملي را بپوشم. 
واسعي درباره آخرين وضعيت شکايت باشگاه پيکان از خودش توضيح داد: اين موضوع به کميته وضعيت فدراسيون فوتبال ارجاع داده شده اما مسئولان باشگاه پيکان بارها مصاحبه کرده و گفته اند بيشتر از آنچه حقم بوده به من پول داده اند. در صورتي که اصلا چنين موضوعي صحت ندارد. مگر مي شود تمام بازيکنان حق خود را کامل بگيرند و فقط از قرارداد من 30 درصد کسر شود؟ آيا فقط من دليل نتيجه نگرفتن تيم بوده ام؟ جريمه کردن هم راه خودش را دارد و اگر قرار بود مرا جريمه کنند بايد ابلاغيه اي را با مهر و سربرگ باشگاه در اختيارم قرار مي دادند.
وي ادامه داد: مسئولان باشگاه پيکان مي‌گويند 107 درصد به من پرداختي داشته‌اند اما اينگونه نيست بلکه فقط 68 درصد از پيکان دريافتي داشته‌ام. از دو فصل قبل از پيکان طلب دارم که براي دريافت آن به اين باشگاه نامه زده‌ام. نمي‌دانم پيکاني‌ها دنبال چه هستند اما طبق صحبت هايي که با چندين وکيل داشته ام حق را به من داده‌اند. 
هافبک سابق تيم پيکان افزود: سال‌ها براي پيکان زحمت کشيدم و رابطه‌اي دوستانه هم با مديرانش داشتم اما فقط حقم را خواستم و تقاضاي مديران باشگاه به جا نبود. به هر حال در نهايت تصميم گرفتم قراردادم را فسخ کنم و با توجه به لايحه دفاعي که در اختيار کميته وضعيت قرار داده ام و شناختي که از مسئولان فدراسيون دارم، مطمئن هستم حق را به حقدار مي‌دهند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد