ايسنا/ بر اساس گمانه زني هاي تازه، مسابقات فوتسال قهرماني آسيا در آخرين روزهاي سال ۱۳۹۹ برگزار مي شود.
بيماري کرونا باعث شد تا برگزاري مسابقات ورزشي نيز تحت الشعاع قرار گرفته و در اين ميان فوتسال نيز از تعويق مسابقات خود بي نصيب نبوده است. رقابت هاي فوتسال قهرماني آسيا تا کنون سه بار به تعويق افتاده در حالي که زمان برگزاري آن مشخص نيست. ابتدا قرار بود اين رقابت‌ها اسفند سال گذشته به ميزباني ترکمنستان برگزار شود که با شيوع بيماري کرونا اين بازي‌ها به تعويق افتاد و قرار شد در مرداد امسال برگزار شود اما امتناع ترکمنستاني‌ها از ميزباني مسابقات بار ديگر برگزاري اين بازي ها را به تعويق انداخت.
کنفدراسيون فوتبال آسيا به صرافت افتاد تا ميزبان جديدي براي اين بازي‌ها انتخاب کند و در نهايت کويت را به عنوان ميزبان جديد رقابت‌ها برگزيد و مقرر شد بازي‌ها آذر امسال برگزار شود اما با وجود اصرار مسئولان ورزش اين کشور، دولت کويت اجازه ميزباني رقابت‌ها را صادر نکرد تا براي سومين بار زمان اين مسابقات تغيير کند.
حالا و در حالي که موج سوم کرونا تمامي جهان را در بر گرفته کنفدراسيون فوتبال آسيا اميدوار است شرايط در آينده براي برگزاري بازي‌ها مهيا شود.
بر اساس گمانه زني هاي تازه و با توجه به پيش بيني هاي جهاني در مورد روند بيماري کرونا، کنفدراسيون فوتبال آسيا فعلا اسفند امسال را براي برگزاري اين رقابت‌ها در نظر گرفته و به صورت شفاهي به تيم‌ها براي اين زمان آماده باش داده و قرار است بازي‌ها به ميزباني همان کويت برگزار شود مگر اينکه شرايط باز هم به نحوي باشد که نتوان مسابقات را برگزار کرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد