آخرین خبر/ لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا، پس از دو گلی که مقابل رئال بتیس در لالیگا به ثمر رساند، تا حدودی توانست از زیر فشار ها خارج شود. یکی از این گل ها پنالتی بود و گل دیگر در جریان بازی به ثمر رسید و اولین گل مسی در طول بازی در این فصل به حساب می‌آمد و انتقادات را علیه او کاهش داد. اکنون مسی به اردوی تیم ملی کشورش ملحق شده است.
به گزارش فوتبالی، اردوی تیم ملی آرژانتین برای ادامه دیدار های مقدماتی جام جهانی 2022 تشکیل شده است. آن‌ها در منطقه آمریکای جنوبی برای رسیدن به جام جهانی قطر با حریفان خود به رقابت می‌پردازند. گفته شده که لیونل مسی با جت شخصی خود به همراه سرجیو آگوئرو و آنخل دی ماریا به اردوی تیم ملی کشورش ملحق شده است.
مسی در بازی های ابتدایی آرژانتین در رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2022 گلزنی کرده بود. البته گل‌های او از روی نقطه پنالتی بودند و نتوانسته بود که در جریان بازی گلزنی کند. در واقع هنوز لیونل مسی در این فصل از رقابت‌ها برای تیم ملی کشورش در جریان بازی گلزنی نکرده است. مسی در بارسلونا با گلزنی در جریان بازی مقابل رئال بتیس این طلسم را شکست و باید دید که او بالاخره در تیم ملی آرژانتین هم در جریان بازی گلزنی می‌کند یا خیر.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید