آخرين خبر/ ليونل مسي، فوق ستاره آرژانتيني بارسلونا، پس از دو گلي که مقابل رئال بتيس در لاليگا به ثمر رساند، تا حدودي توانست از زير فشار ها خارج شود. يکي از اين گل ها پنالتي بود و گل ديگر در جريان بازي به ثمر رسيد و اولين گل مسي در طول بازي در اين فصل به حساب مي‌آمد و انتقادات را عليه او کاهش داد. اکنون مسي به اردوي تيم ملي کشورش ملحق شده است.
به گزارش فوتبالي، اردوي تيم ملي آرژانتين براي ادامه ديدار هاي مقدماتي جام جهاني 2022 تشکيل شده است. آن‌ها در منطقه آمريکاي جنوبي براي رسيدن به جام جهاني قطر با حريفان خود به رقابت مي‌پردازند. گفته شده که ليونل مسي با جت شخصي خود به همراه سرجيو آگوئرو و آنخل دي ماريا به اردوي تيم ملي کشورش ملحق شده است.
مسي در بازي هاي ابتدايي آرژانتين در رقابت‌هاي انتخابي جام جهاني 2022 گلزني کرده بود. البته گل‌هاي او از روي نقطه پنالتي بودند و نتوانسته بود که در جريان بازي گلزني کند. در واقع هنوز ليونل مسي در اين فصل از رقابت‌ها براي تيم ملي کشورش در جريان بازي گلزني نکرده است. مسي در بارسلونا با گلزني در جريان بازي مقابل رئال بتيس اين طلسم را شکست و بايد ديد که او بالاخره در تيم ملي آرژانتين هم در جريان بازي گلزني مي‌کند يا خير.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد