خبر ورزشي/ تراکتور اگر چه فصل را خوب شروع نکرد و دو امتياز حساس در بازي با نفت مسجد سليمان از دست داد اما هميشه بازي اول آن هم برابر تيمي که دفاعي فوتبال مي‌کند سخت است.
در نظرسنجي صورت گرفته در سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا، تراکتور به عنوان پرهوادارترين تيم انتخاب شده است. هر چند نمي‌شود کتمان کرد تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال به عنوان دو قطب اصلي فوتبال ايران از ديرباز تاکنون هواداران پرشماري دارند که بدون شک در نظرسنجي شرکت نکرده‌اند، در غير اين صورت مي‌توانست نتيجه نظرسنجي چيز ديگري باشد. 
هواداران پرشور تراکتور پيش از کرونا حتي در بازي با استقلال و پرسپوليس در تهران هم سکوهاي آزادي را پر مي‌کردند؛ منظور جايگاه تيم مهمان است‌؛ جنس دوست داشتن آنها عاشقانه است و هميشه و در سال‌هاي اخير حامي تيم بوده‌اند. آنها براي قهرماني تيم در ليگ برتر لحظه‌شماري مي‌کنند و اميدوارند تا زمان قهرماني تيم کرونا براي هميشه خداحافظي کند تا در سکوهاي يادگار امام(ره) جولان بدهند. 
تراکتور اگر چه فصل را خوب شروع نکرد و دو امتياز حساس در بازي با نفت مسجد سليمان از دست داد اما هميشه بازي اول آن هم برابر تيمي که دفاعي فوتبال مي‌کند سخت است و تراکتور با وجود ارائه بازي خوب نتوانست از اين سختي عبور کند. دو امتياز از دست رفته در بازي با نفت مسجد سليمان فاجعه نيست اما همين دو امتياز مي‌تواند سرنوشت تيم در پايان بازي‌ها را تغيير دهد. تراکتور اگر خواهان قهرماني در اين فصل از بازي‌هاست بايد امتيازدهي را براي خود بد بداند. توجيه امتيازات از دست رفته و همچنين اشاره به اين نکته که امتيازات از دست رفته در بازي‌هاي بعدي قابل جبران است بدون شک منجر به از دست دادن پوئن‌هاي زيادي خواهد شد. تيمي که مي‌خواهد در ليگ برتر قهرمان شود بايد هر بازي را براي خود فينال بداند. اينکه تنها در صورت پيروزي در بازي پيش ‌رو شانس دارد که به جام نزديک شود. استراتژي تراکتور در اين فصل از بازي‌ها تنها بايد قهرماني تعريف شود. اين بار راه آسان‌تر خواهد بود به اين خاطر که تيم قهرمان جام ‌حذفي شده است و حالا با تجربه بيشتري گام به ميدان مي‌گذارد. سپاهان هم فصل گذشته به خاطر امتيازاتي که در بازي‌هايي چون سايپا- نساجي و تيم‌هايي از اين دست از دست داد به جام نزديک نشد. تيم به طور حتم در مصاف با يک تيم مدعي با همه توان و براي کسب سه امتياز بازي خواهد کرد. تراکتور حتماً از ياد نبرده دو فصل پيش به خاطر شکست برابر سپيدرود با جام خداحافظي کرد. اتکا به اين تجربه مي‌تواند آينده خوبي را براي تيم علي‌منصور رقم بزند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد