آخرین خبر/ انتخاب دو مهاجم اصلی استقلال در بازیهای بعدی تنها دغدغه جذاب محمود فکری نیست.
به گزارش فوتبالی، گلزنی ارسلان مطهری در بازی با مس رفسنجان کار فکری برای انتخاب دو مهاجم اصلی‌اش را سخت کرده منتهی این تنها دغدغه او نیست و حالا باید به این فکر کند که در سمت چپ خط دفاعی تیمش از کدام بازیکن استفاده کند.
فکری که جلوی مس رفسنجان تیمش را با سیستم 2-4-4 به میدان فرستاد، از هروویه میلیچ به عنوان دفاع چپ تیمش استفاده کرد و میلیچ نمایش بسیار خوبی داشت تا نشان دهد که در روزهای دوری از تمرینات استقلال، تمریناتش را به صورت جدی دنبال کرده است.
از طرف دیگر، محمد نادری هم در تمرینات استقلال، آماده نشان داده و رقیب جدی میلیچ برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی محسوب می‌شود.
قطعا نادری که از او به عنوان گرانترین بازیکن داخلی استقلال نام برده می‌شود برای نیمکت‌نشینی به استقلال نیامده و نیمکت نشین کردن میلیچ هم که قرارداد ارزی با استقلال دارد، کار راحتی نخواهد بود و باید دید فکری چه راه حلی برای استفاده از این دو بازیکن پیدا خواهد کرد. شاید یکی از راه حل‌های سرمربی استقلال، استفاده از نادری به عنوان مدافع چپ تیمش باشد و میلیچ را یک خط جلوتر ببرد تا از توانایی‌های هجومی بازیکن کرواتش استفاده کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید