آخرين خبر/ انتخاب دو مهاجم اصلي استقلال در بازيهاي بعدي تنها دغدغه جذاب محمود فکري نيست.
به گزارش فوتبالي، گلزني ارسلان مطهري در بازي با مس رفسنجان کار فکري براي انتخاب دو مهاجم اصلي‌اش را سخت کرده منتهي اين تنها دغدغه او نيست و حالا بايد به اين فکر کند که در سمت چپ خط دفاعي تيمش از کدام بازيکن استفاده کند.
فکري که جلوي مس رفسنجان تيمش را با سيستم 2-4-4 به ميدان فرستاد، از هروويه ميليچ به عنوان دفاع چپ تيمش استفاده کرد و ميليچ نمايش بسيار خوبي داشت تا نشان دهد که در روزهاي دوري از تمرينات استقلال، تمريناتش را به صورت جدي دنبال کرده است.
از طرف ديگر، محمد نادري هم در تمرينات استقلال، آماده نشان داده و رقيب جدي ميليچ براي قرار گرفتن در ترکيب اصلي محسوب مي‌شود.
قطعا نادري که از او به عنوان گرانترين بازيکن داخلي استقلال نام برده مي‌شود براي نيمکت‌نشيني به استقلال نيامده و نيمکت نشين کردن ميليچ هم که قرارداد ارزي با استقلال دارد، کار راحتي نخواهد بود و بايد ديد فکري چه راه حلي براي استفاده از اين دو بازيکن پيدا خواهد کرد. شايد يکي از راه حل‌هاي سرمربي استقلال، استفاده از نادري به عنوان مدافع چپ تيمش باشد و ميليچ را يک خط جلوتر ببرد تا از توانايي‌هاي هجومي بازيکن کرواتش استفاده کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد