آخرين خبر/ مصاحبه سرمربي تيم ملي بوسني را مي‌توان ضدحالي براي اسکوچيچ و تيمش دانست.
 درست است که ادين ژکو ستاره سرشناس تيم ملي بوسني به خاطر ابتلا به کرونا بازي تدارکاتي با تيم ملي ايران را از دست داده اما در فهرست تيم بوسني بازيکنان سرشناس ديگري حاضر بودند که تقابل با آنها مي‌توانست تجربه خوبي براي بازيکنان تيم ملي باشد.
ميرالم پيانيچ بازيکن سابق يوونتوس و هافبک فعلي بارسلونا در کنار سئاد کولاسيناچ مدافع تيم آرسنال دو چهره سرشناس تيم ملي بوسني بودند و به جز اين دو بازيکن، نفراتي از ميلان و فرايبورگ هم در فهرست بوسني براي بازي با ايران قرار دارند که البته امکان حضورشان در بازي پنجشنبه شب، بعيد به نظر مي‌رسد .
دوشان بايوويچ سرمربي تيم ملي بوسني در مصاحبه اخيرش اعلام کرده قصد دارد جلوي ايران به بازيکناني که در ليگ بوسني بازي مي‌کنند، فرصت بازي دهد و از بازيکناني استفاده خواهد کرد که کمتر به آنها در تيم ملي بازي رسيده است.
از طرف ديگر صفحه توئيتر Bosnian Football هم در پاسخ به سوال کاربران ايراني‌اش درباره ترکيب احتمالي بوسني براي بازي با ايران مدعي شده که به احتمال زياد خبري از بازيکنان سرشناس بوسني جلوي ايران نخواهد بود و اين تيم از نفرات جوان و شاغل در ليگ بوسني براي بازي با شاگردان اسکوچيچ استفاده خواهد کرد. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد