مهر/ برخي از بازيکنان تازه وارد پرسپوليس خواهان دريافت قسط اول قرارداد خود شدند تا آنها نيز به جمع طلبکاران فعلي بازيکنان اضافه شوند.
 باشگاه پرسپوليس در روزهاي ابتدايي نقل و انتقالات تابستاني توانست عملکرد خوبي در جذب بازيکن داشته باشد تا اين تيم با استفاده از حامد لک، سعيد آقايي، ميلاد سرلک، عيسي آل کثير، احسان پهلوان، علي شجاعي و آرمان رمضاني به فينال ليگ قهرمانان آسيا راه پيدا کند.
پرسپوليس در ادامه محمد شريفي را نيز به عنوان سهميه زير ۲۳ سال جذب کرد و با توجه به محروميت ۶ ماهه آل کثير از سوي AFC قصد دارد بازيکن ديگري را جايگزين وي کند تا با قدرت بيشتري در رقابت‌هاي بيستمين دوره ليگ برتر حاضر شود.
سرخپوشان پايتخت در حالي جذب بازيکن خود را ادامه مي‌دهند که همچنان برخي از خريدهاي قبلي اين تيم نظير حامد لک، احسان پهلوان و محمد شريفي دريافتي از اين باشگاه نداشته‌اند و در روزهاي گذشته خواهان رسيدگي به وضعيت مالي خود شده‌اند.
اين بازيکنان در حالي خواهان دريافت قسط اول قراردادهاي خود شده‌اند که ساير تازه واردهاي پرسپوليس همچون سعيد آقايي ۲۰ درصد از قرارداد خود را هنگام عقد قرارداد دريافت کرده‌اند.
باشگاه پرسپوليس در حالي قصد خريد بازيکن جديد دارد که موجودي حساب اين باشگاه کافي نيست و در پرداخت قسط اول قرارداد بازيکنان فعلي خود با مشکل مواجه شده است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد