آخرین خبر/ پرسپولیس به دنبال مدافع میانی می‌گردد تا خلاء ناشی از جدایی شجاع خلیل‌زاده را در ترکیبش پر کند.
کادر فنی پرسپولیس در دفاع میانی به دنبال جذب ایمان سلیمی مدافع فصل گذشته تراکتور است و اگر جذب او میسر نشد سراغ فرشاد فرجی مدافع شهر خودرو و شاگرد سابق یحیی گل محمدی در این تیم خواهد رفت. 
طی روزهای گذشته گزینه‌های متعددی در خط دفاعی به کادر فنی پرسپولیس معرفی شده است، اما یحیی و دستیارانش در کادر فنی پرسپولیس می‌گویند در شرایط فعلی و با توجه به حساسیت شرایط پرسپولیس در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا هر بازیکنی را نمی‌توان جذب کرد و باید دنبال گزینه‌ای بود که به کار تیم بیاید و بتواند جای بازیکنان جدا شده را به راحتی پر کند.
برای دفاع میانی گزینه اول پرسپولیس ایمان سلیمی مدافع میانی تراکتورسازی است. سلیمی مدتی قبل قرارداد خود با باشگاه تبریزی را فسخ کرده و با توجه به فسخ قرارداد او این بازیکن فقط می‌توانست به باشگاه‌های خارجی بپیوندد اما حالا یک راه حل برای جذب این بازیکن مطرح شده و آن حضور در پرسپولیس به عنوان بازیکن قرضی است.
در هر حال اگر امکان جذب ایمان سلیمی به هر دلیلی فراهم نشود پرسپولیس دنبال فرشاد فرجی مدافع میانی شهرخودرو خواهد رفت که البته آن بازیکن هم با باشگاهش قرارداد دارد و اگر مدیران شهرخودرو راضی به این انتقال شوند، پرسپولیس باید با پرداخت مبلغ رضایتنامه به باشگاه مشهدی فرجی را جذب کند. 
با توجه به پایان مهلت نقل و انتقالات لیگ برتر که 29 آبان ماه اعلام شده پرسپولیس برای جذب بازیکن لیگ برتری تنها 8 روز دیگر فرصت دارد و آن هم در صورتی است که باید نام عیسی آل‌کثیر و یا یکی از خریدهای لیگ برتری که گفته می شود شاید آرمان رمضانی باشد از لیست تیم بیرون گذاشته شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید