آخرين خبر/ پرسپوليس به دنبال مدافع مياني مي‌گردد تا خلاء ناشي از جدايي شجاع خليل‌زاده را در ترکيبش پر کند.
کادر فني پرسپوليس در دفاع مياني به دنبال جذب ايمان سليمي مدافع فصل گذشته تراکتور است و اگر جذب او ميسر نشد سراغ فرشاد فرجي مدافع شهر خودرو و شاگرد سابق يحيي گل محمدي در اين تيم خواهد رفت. 
طي روزهاي گذشته گزينه‌هاي متعددي در خط دفاعي به کادر فني پرسپوليس معرفي شده است، اما يحيي و دستيارانش در کادر فني پرسپوليس مي‌گويند در شرايط فعلي و با توجه به حساسيت شرايط پرسپوليس در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا هر بازيکني را نمي‌توان جذب کرد و بايد دنبال گزينه‌اي بود که به کار تيم بيايد و بتواند جاي بازيکنان جدا شده را به راحتي پر کند.
براي دفاع مياني گزينه اول پرسپوليس ايمان سليمي مدافع مياني تراکتورسازي است. سليمي مدتي قبل قرارداد خود با باشگاه تبريزي را فسخ کرده و با توجه به فسخ قرارداد او اين بازيکن فقط مي‌توانست به باشگاه‌هاي خارجي بپيوندد اما حالا يک راه حل براي جذب اين بازيکن مطرح شده و آن حضور در پرسپوليس به عنوان بازيکن قرضي است.
در هر حال اگر امکان جذب ايمان سليمي به هر دليلي فراهم نشود پرسپوليس دنبال فرشاد فرجي مدافع مياني شهرخودرو خواهد رفت که البته آن بازيکن هم با باشگاهش قرارداد دارد و اگر مديران شهرخودرو راضي به اين انتقال شوند، پرسپوليس بايد با پرداخت مبلغ رضايتنامه به باشگاه مشهدي فرجي را جذب کند. 
با توجه به پايان مهلت نقل و انتقالات ليگ برتر که 29 آبان ماه اعلام شده پرسپوليس براي جذب بازيکن ليگ برتري تنها 8 روز ديگر فرصت دارد و آن هم در صورتي است که بايد نام عيسي آل‌کثير و يا يکي از خريدهاي ليگ برتري که گفته مي شود شايد آرمان رمضاني باشد از ليست تيم بيرون گذاشته شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد