ايران ورزشي/ بخشهاي مهم گزارش روزنامه ايران‌ورزشي درباره نقش ويژه صمد مرفاوي در کادر فني تيم محمود فکري را برايتان انتخاب کرديم:
آقا صمد در نساجي همين وضعيت کنوني را داشت و در کنار فکري نقش‌هايي فراتر از يک مربي ساده را بازي مي‌کرد؛ حالا نيز در استقلال قرار است همان سياقي که فکري با مرفاوي در نساجي تجربه کرده تکرار شود و به نوعي مرفاوي يک سرمربي ديگر روي نيمکت استقلال باشد.رفتارشناسي آقا صمد در جريان بازي با مس رفسنجان به خوبي نشان مي‌دهد که او فقط يک دستيار ساکت و آرام روي نيمکت استقلال نيست. 
 نيمکت استقلال در ليگ بيستم شرايط تازه‌اي را تجربه مي‌کند و فکري و مرفاوي با شرح وظايف يکسان در صحنه ظاهر شده‌اند. شايد سرمربي استقلال دل بسته به تجربياتي که مرفاوي به عنوان سرمربي در استقلال داشته و دو فصل اين موقعيت را تجربه کرده است. 
فکري از فاکتور تجربه نشستن روي نيمکت استقلال به عنوان سرمربي بي‌بهره است و ‌با اينکه ‌او در ‌بازه‌اي به عنوان دستيار در استقلال ايفاي نقش مي‌کرد و حتي سابقه دستياري مرفاوي را هم دارد اما به واقع وضعيتي که اکنون به وجود آمده براي سرمربي استقلال تا حدي مخاطره‌آميز هم هست که او در تلاش است تا خلأهاي احتمالي را با استفاده از تجربيات مرفاوي از ميان ببرد و کار ‌را در هفته‌هاي آغازين به مرفاوي بسپارد تا خود نيز آرام‌آرام با فضاي سخت سرمربيگري در استقلال خو بگيرد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد