فارس/ مديرعامل باشگاه تراکتور گفت: تاکنون مذاکره اي با پيکان درباره پرداخت پول به اين باشگاه براي سعيد واسعي نداشته ايم
محمد عليپور درباره اينکه شنيده مي شود باشگاه پيکان براي پس گرفتن شکايت خود از سعيد واسعي درخواست مبلغ 2 ميليارد تومان از تراکتور داشته و اين باشگاه هم به واسعي اعلام کرده در صورتي اين مبلغ را به پيکان مي دهد که قراردادش را از يک به سه سال تمديد کند، اظهار داشت: تاکنون باشگاه پيکان چنين درخواستي از ما نداشته است و متقابلا ما هم از واسعي چنين درخواستي نداشته ايم. در کل پيکان تاکنون با ما وارد مذاکره نشده زيرا با واسعي دعوا دارد.
وي درباره آخرين وضعيت پرونده رشيد مظاهري گفت: روز گذشته آخرين جلسه کميته وضعيت براي رسيدگي به اين پرونده برگزار شد و قرار است به زودي راي صادر شود. ما هم منتظر صدور راي هستيم اما گفته اند احتمالا اين موضوع زمان مي برد.
مديرعامل باشگاه تراکتور درباره اينکه شنيده مي شود کميته وضعيت براي صدور راي به سود مظاهري به نتيجه رسيده است، گفت: تاکنون چنين رايي به ما ابلاغ نشده و بعيد مي دانم به اين سرعت هم کميته وضعيت راي نهايي اش را صادر کند. اگر راي صادر شده بود با توجه به اينکه ابلاغ آن هم از طريق اتوماسيون اداري صورت مي گيرد آن را مي ديديم اما تا الان خبري نبوده است.
عليپور درباره آخرين وضعيت مذاکرات باشگاه تراکتور با پيمان بابايي با توجه به اولتيماتوم باشگاه ماشين سازي براي مشخص شدن تکليف مذاکرات وي با تراکتور يا حضور در تمرينات ماشين سازي توضيح داد: با بابايي سر يک بحث کوچک تاکنون به توافق نرسيده ايم و سياست باشگاه مسائلي را در نظر دارد که بابايي تاکنون درباره يکي از موارد جواب روشني به ما نداده است.
وي ادامه داد: اگر به ما جواب ندهد باشگاه ماشين سازي اختيار دارد درباره بازيکن تحت قرارداد خودش تصميم بگيرد اما از اين موضوع اطلاعي ندارم زيرا اين موضوع به ما ارتباطي ندارد. منتظر هستيم بابايي شرط ما را بپذيرد اما اينکه اين موضوع را قبول نکند و در تمرينات ماشين سازي هم حاضر نشود به باشگاه تراکتور ارتباطي ندارد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد