تسنيم/ باشگاه بارسلونا قصدي براي فروش مهاجم فرانسوي خود ندارد.
باشگاه بارسلونا که در نتيجه شيوع ويروس کرونا ضررهايي مالي ديده، قصد دارد در ماه ژانويه با فروش چند بازيکن خود، بخشي از اين ضررها را جبران کند. نشريه «موندو دپورتيوو» چاپ کاتالونيا، پيش از اين گزارش داده بود بارسلونا خود را آماده فروش مارتين بريت‌ويت، کارلس آلنا، عثمان دمبله، جونيور فيرپو و ساموئل اومتيتي در ماه ژانويه مي‌کند که هيچ‌يک در برنامه‌هاي تاکتيکي رونالد کومان جايي ندارند.
حالا نشريه «اسپورت» چاپ کاتالونيا خبر مي‌دهد که باشگاه بارسلونا که پيش از اين در فکر قرار دادن نام دمبله در ليست خروجي خود در ماه ژانويه بود، در پي مصدوميت آنسو فاتي که او را چهار ماه به دور از ميادين نگه مي‌دارد، اکنون قصد حفظ اين مهاجم فرانسوي را دارد. منچستريونايتد در تابستان اخير به دنبال جذب قرضي عثمان دمبله بود اما خود اين بازيکن و البته مديران باشگاه بارسلونا با آن موافقت نکردند و خواهان عقد قرارداد قطعي بودند.
اين مهاجم 23 ساله که در سال 2017 پس از يک فصل حضور در بوروسيا دورتموند با قراردادي پنج ساله به ارزش 105 ميليون يورو به علاوه 40 ميليون يورو پاداش‌هاي در نظر گرفته شده به بارسا پيوست، تاکنون در 82 بازي از رقابت‌هاي مختلف براي کاتالان‌ها به ميدان رفته و 22 گل نيز به ثمر رسانده است.
دمبله که تا سال 2022 تحت قرارداد بارسلوناست، اين فصل در هشت بازي آبي‌واناري‌ها را همراهي کرده و آمار سه گل‌زده و يک پاس‌گل را از خود برجاي گذاشته است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد