تسنیم/ باشگاه بارسلونا قصدی برای فروش مهاجم فرانسوی خود ندارد.
باشگاه بارسلونا که در نتیجه شیوع ویروس کرونا ضررهایی مالی دیده، قصد دارد در ماه ژانویه با فروش چند بازیکن خود، بخشی از این ضررها را جبران کند. نشریه «موندو دپورتیوو» چاپ کاتالونیا، پیش از این گزارش داده بود بارسلونا خود را آماده فروش مارتین بریت‌ویت، کارلس آلنا، عثمان دمبله، جونیور فیرپو و ساموئل اومتیتی در ماه ژانویه می‌کند که هیچ‌یک در برنامه‌های تاکتیکی رونالد کومان جایی ندارند.
حالا نشریه «اسپورت» چاپ کاتالونیا خبر می‌دهد که باشگاه بارسلونا که پیش از این در فکر قرار دادن نام دمبله در لیست خروجی خود در ماه ژانویه بود، در پی مصدومیت آنسو فاتی که او را چهار ماه به دور از میادین نگه می‌دارد، اکنون قصد حفظ این مهاجم فرانسوی را دارد. منچستریونایتد در تابستان اخیر به دنبال جذب قرضی عثمان دمبله بود اما خود این بازیکن و البته مدیران باشگاه بارسلونا با آن موافقت نکردند و خواهان عقد قرارداد قطعی بودند.
این مهاجم 23 ساله که در سال 2017 پس از یک فصل حضور در بوروسیا دورتموند با قراردادی پنج ساله به ارزش 105 میلیون یورو به علاوه 40 میلیون یورو پاداش‌های در نظر گرفته شده به بارسا پیوست، تاکنون در 82 بازی از رقابت‌های مختلف برای کاتالان‌ها به میدان رفته و 22 گل نیز به ثمر رسانده است.
دمبله که تا سال 2022 تحت قرارداد بارسلوناست، این فصل در هشت بازی آبی‌واناری‌ها را همراهی کرده و آمار سه گل‌زده و یک پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید