ورزش 3/ لئوناردو مدير ورزشي باشگاه پاري سن ژرمن به احتمال حضور کريستيانو رونالدو در اين واکنش نشان داد.
رفته‌رفته شايعات درباره آينده کريستيانو رونالدو افزايش يافته است چرا که برنده پنج باره توپ طلا تنها تا سال 2022 با باشگاه يوونتوس قرارداد دارد و اخيرا اخباري مبني بر اين که بيانکونري براي فروش او در تابستان آينده ابراز علاقه نشان داده، به گوش رسيده است.
با اين حال تعداد کمي از باشگاه هاي حال حاضر دنيا توانايي مالي به خدمت گرفتن کريستيانو رونالدو را دارند. البته پاري سن ژرمن تيمي محسوب مي‌شود که مي‌توان آن ها را در زمره يکي از معدود باشگاه ها قرار داد.
در همين ارتباط مدير ورزشي باشگاه پاري‌سن‌ژرمن يعني لئوناردو به شايعات پيرامون حضور فوق ستاره پرتغالي در پارک دو پرنس واکنش نشان داده است. او در اين باره گفت: " امروز در فوتبال دنيا نمي‌دانيم چه اتفاقي رخ مي دهد. شايد کريستيانو رونالدو فردا از خواب بيدار شود و بگويد مي‌خواهد براي تيم ديگري بازي کند.
چه کسي مي تواند او را بخرد؟ اين يک دايره محدود است که PSG وارد آن خواهد شد. البته اين مساله معمولاً به شرايط و موقعيت ها بستگي دارد. ما بايد براي پنجره نقل و انتقالات آماده شويم و اين همان کاري است که انجام مي دهيم. ما اولويت ها و ليست هاي خود را در اختيار داريم اما هر اتفاق غير منتظره اي ممکن است رخ دهد."
با توجه به اين اظهار نظر لئوناردو اصلا بعيد نيست که PSG گزينه بعدي کريستيانو رونالدو براي ماجراجويي در فوتبال اروپا باشد و اگر او را فصل آينده با لباس تيم فرانسوي ديديم نبايد خيلي تعجب کنيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد