ايرنا/ پيشکسوت آبي‌پوشان، گفت: بازشدن پنجره نقل‌وانتقالاتي باشگاه استقلال کار بزرگي بود که از سوي مديريت انجام شد.
«علي موسوي»در خصوص اقدامات سرپرست باشگاه استقلال، اظهار داشت: احمد مددي در اين مدت تلاش‌هاي قابل قبولي براي حل مشکلات استقلال انجام داده است، باز شدن پنجره نقل و انتقالات، عقد قرارداد با کارگزار جديد، پرداخت بدهي‌ها اقدامات مثبت او بوده است.
موسوي در خصوص برتري آبي‌پوشان در نخستين ديدار ليگ برتر، گفت: هميشه اولين بازي ليگ برتر از اهميت زيادي برخوردار است و پيروزي در اين بازي مي‌تواند انگيزه بازيکنان را افزايش دهد. استقلال مقابل مس رفسنجان بر خلاف سال‌هاي گذشته سنت‌شکني کرد و توانست به برتري برسد.
وي افزود: مس رفسنجان حريف ناشناخته‌اي براي استقلال بود. اين تيم تازه به ليگ برتر راه پيدا کرده بود و مي‌دانيد بازي برابر اين تيم‌ها آسان نيست. آنها براي رويارويي مقابل استقلال انگيزه داشتند اما آبي‌پوشان در هر دو نيمه مالکيت توپ و ميدان را در اختيار داشتند و به برتري رسيدند.
پيشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: خط دفاعي استقلال عملکرد خوبي داشت و فضاها را از حريف گرفته بود. مس رفسنجان براي خلق موقعيت به يک سوم دفاعي استقلال چشم دوخته بود اما مدافعان با پوشش به‌موقع چنين فضايي را در اختيارشان قرار ندادند.
موسوي تصريح کرد: خط هافبک استقلال دوندگي قابل قبولي داشت و با پاس‌هاي تک‌ضرب‌ جريان بازي را به سود تيم خودي تغيير داد اما همچنان بازيکني که بتواند مهاجمان را در موقعيت صد درصد گل‌زني قرار دهد، خالي است.
وي تاکيد کرد: بدون شک بهترين خط حمله ليگ برتر متعلق به استقلال است. مهدي قايدي، ارسلان مطهري و شيخ دياباته‌ مثلثي را تشکيل مي‌دهند که مي‌توانند هر دفاعي را به هم بريزند.
تيم فوتبال استقلال تهران در چارچوب هفته نخست ليگ برتر فوتبال ايران با نتيجه ۲ بر صفر مس رفسنجان را از پيش رو برداشت. گل هاي استقلال را در اين ديدار وريا غفوري و ارسلان مطهري به ثمر رساندند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد