آخرين خبر/ سايت فوتبالي نوشت: آندره آ پيرلو در تابستان گذشته جايگزين مائوريسيو ساري در يوونتوس شد و هدايت بيانکونري‌ها را برعهده گرفت. او در فرصتي که در پنجره نقل و انتقالاتي داشت، سعي کرد تا اهداف و تفکرات خود را پياده کند و به دنبال جذب بازيکنان مورد علاقه خود برود. اکنون گاتزتا دلو اسپورت گفته است که آندره آ پيرلو دو بازيکن را براي يوونتوس مي‌خواسته اما سران باشگاه از جذب آن‌ها امتناع ورزيده‌اند و يا موفق به انجام اين کار نشده‌اند.
بانوي پير پنجره نقل و انتقالاتي نسبتا شلوغي را با ورود بازيکناني مانند وستون مک کني ، آرتور ، دژان کولوسفسکي و آلوارو موراتا داشت، اما پيرلو همچنين دو بازيکن ديگر را هم مي‌خواست. به گفته روزنامه ايتاليايي گاتزتا دلو اسپورت، پيرلو علاقه خاصي به ادين ژکو، مهاجم اهل بوسني تيم رم داشت اما اين بازيکن در نهايت راهي تورين نشد و سران باشگاه او را جذب نکردند. با جدايي هيگواين، يوونتوس به مهاجم نياز داشت و به سراغ خريد آلوارو موراتا رفت و پس از آن از تلاش براي جذب ادين ژکو امتناع ورزيد.
بازيکن ديگري که پيرلو به جذب آن علاقه داشت، مانوئل لوکاتلي، بازيکن سابق ميلان، بود اما هزينه خريد اين بازيکن چيزي حدود 40 ميليون يورو بود و يوونتوس چنين رقمي را پرداخت نکرد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد