ورزش 3/ نيکلاس په په، ستاره گرانقيمت آرسنال مي خواهد بيشتر در ترکيب اين تيم قرار گيرد.
نيکلاس په په تابستان سال گذشته به عنوان گرانقيمت ترين بازيکن تاريخ آرسنال راهي اين تيم شد، اما شرايط براي او خوب پيش نرفته و اين فصل تنها در جريان ديدار مقابل منچسترسيتي در ترکيب ثابت توپچي ها قرار گرفته است. حالا نيکلاس په په در مصاحبه اي مدعي شد مي خواهد به ميکل آرتتا نشان دهد تنها به درد نيمکت نشيني در آرسنال نمي خورد و علاقمند است بيشتر در ترکيب ثابت حضور يابد.
نيکلاس په په گفت: "هدف من اين است که بيشتر بازي کرده و کمي بيشتر وقت فرصت حضور در ترکيب آرسنال را داشته باشم. يک بازيکن زماني که در ميدان حضور پبدا کند احساس رضايت دارد و من نيز اميدوارم اين اتفاق برايم رخ دهد تا دوباره بيشتر لبخند بزنم.
ميکل آرتتا مي خواهد در طول 90 دقيقه حضور در يک مسابقه 100% تمرکز داشته باشم، اما در ادامه در حين تمرين مي بينم که در ديدار آخر هفته بعد قرار است به عنوان يار تعويضي وارد ميدان شوم. البته سرمربي با من صحبت مي کند و او دستياراني هم دارد که براي همين کار در اينجا حضور دارند، اما نيمکت نشيني براي هر بازيکني نااميدکننده است. يک سرمربي انتخاب هاي خود را دارد و اين به من بستگي دارد که به او ثابت کنم براي نيمکت نشيني مناسب نيستم."

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد