آخرين خبر/ سايت فوتبالي نوشت: در اين فصل از رقابت‌هاي ليگ فوتبال آلمان، رکورد عجيب و غريبي از نظر تعداد پنالتي به ثبت رسيده است. رکوردي که در 55 سال اخير بي سابقه بوده است. در حال حاضر 7 هفته از بوندسليگا سپري شده و تعداد پنالتي هايي که تا اينجاي کار گرفته شده بسيار زياد بوده است.
با طي شدن تنها 7 هفته از رقابت‌هاي ليگ آلمان، تاکنون 30 پنالتي در مجموع کل بازي ها اعلام شده است که اين تعداد يک رکورد طولاني مدت به حساب مي‌آيد که اکنون در فصل 2020/21 به ثبت رسيده است. رکورد قبلي مربوط به فصل 1965/66 بود که در آن فصل تا هفته هفتم بوندسليگا، 29 پنالتي توسط داوران گرفته شده بود. به نظر مي‌رسد اين فصل از ليگ آلمان يک فصل پر از پنالتي باشد و براي بازيکناني که به اين روش از گلزني علاقه‌مند هستند، ليگ جالب توجهي به شمار مي‌رود. اين قضيه مي‌تواند به روبرت لواندوفسکي در فتح کفش طلاي اروپا کمک کند. او اين جايزه را در فصل گذشته به چيرو ايموبيله واگذار کرده بود.
در حال حاضر با گذشت 7 هفته از رقابت هاي بوندس ليگا، بايرن مونيخ با 18 امتياز در صدر جدول قرار دارد و پس از آن آربي لايپزيش با 16 امتياز در جايگاه دوم است. دورتموند هم با 15 امتياز در جايگاه سوم قرار دارد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد